Gerçekten ağlatan filmler?

Arkadaşlar sizi ağlatan, hüzünlendiren film isimlerini paylaşır mısınız :)

0|0
13|19

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bir film yok ama izlerken gözlerimin doldugu yesil yol var son sahnesinde adam masum oldugu ispatlandıgı halde bile bile ölüme gidiyordu tüm kasaba halkı biraz da cüssesinden ötürü ona igrenc bir canavarmıs gibi bakmasına ragmen o elekrikli sandalye de kafasına örtü gecirilirken Tom Hanks (orda ki gardiyanlardan biri) e dönüp "Patron ben karanlıktan korkarım biliyorsun yüzüme örtü örtme" dedi o sahne fevkalade icime isleyen bir sahneydi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bütün kızlar toplanıp toplanıp aglıyor demek ki
    Nil sarkısında aglatmak icin topluyor anlasılan

0|0
    0|0
  • Babam ve oğlum... Diğerleri yanına bile yanaşamaz.Hıçkıra hıçkıra ağlatır.

0|0
    0|0
  • STALINGRAD VE DAS BOOT FİLMLERİ ikisi de birer baş yapıt.

0|0
    0|0
  • incir recelinde salga sumuk kiz gibi agladim.

0|0
    0|0
  • the unbreakable türçesi ölümsüz..Özellikle son sahneyi izleyince duygusalsan kesinlikle ağlıyacaksın.Syhmalan filmleri bu tarz filmler galiba.İnsanı insan gibi hissettiren, düşündüren

0|0
    0|0
  • Babam ve Oğlum

0|0
    0|0
  • benim adım khan

0|0
    0|0
  • Ben buna cevap veremem komikte gülmekten ağlarım, duygusalda gözden yaş gelir hatta kurtlar vadisinde bile gözümden yaş gelmişti o derece durum vahim.

0|0
    0|0
  • Kör Nokta & Can Dostum...Hem ağlarsın Hem gülersin

1|0
    0|0
  • Boş Beşik.

0|0
    0|0
  • ghajini fena degil.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilime benziyor lan ilk sırada ki:ASD:SA:DAD::D:DD

0|0
    0|0
  • Ghajini

0|0
    0|0
  • kız kardeşimin hikayesi

0|0
    0|0
  • beyaz melek

0|0
    0|0
  • ben sadece 1 filme ağladığımı hatırlarım o filimde ayı kardeş 2

0|0
    0|0
  • Türk mü yabancı mı?

0|0
    0|0
  • Yeşil yol fenaydı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Aynı Yıldızın Altında 6 Haziranda vizyona girmesi gerekiyordu 27 Haziran'a değiştirdiler kitabında deli gibi ağladım saatlerce ve bir buçuk dakikalık fragmanını her izlediğimde ağlıyorum filmine kutu kutu peçetelerle gideceğim gerçekten herkesi ağlatan bir film/kitap

0|0
    0|0
  • cidden çok duygusal bir film izle derim kesinlikle izlenmesi gerekiyor bunun ki zaten gercek hayatta da yasanmıs bir olay. HACHİKO

1|0
    0|0
  • Ghajinide bayağı ağlamıştım sanki bana yapılıyormuş gibi çok güzel bir film tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • Alyazmalım filmini ne zaman izlesem ağlarım. Birde Benim adım Kahn filminde ağlamıştım.

0|0
    0|0
  • Mutluluk.

0|0
    0|0
  • The Vow.. ah.

0|0
    0|0
    • Sözüm sadece sana değil ama kaç tane kız o filmdeki gibi yaklaşıyor ki erkeğe? Kapı gibi, mahkeme duvarı gibi, reddetme abidesi gibiler. Önüne gelenle yoluna devam edecek hali yok ama o filmdeki erkeği bulmak için, o sıcaklığı yakalamak için size de çok iş düşüyor. Çocuğun sabrı ve ilgisi de ayrı tabi. Ondan da bizim alacağımız dersler var tabi :)

• Adama başta hiç zorluk çıkarmadı kız farkında mısın? Adam sonra vedasından kızı bırakmadı ama mesele şu yani; Kız Adamın Vefasını Görüp Sevmedi Filmin En Başında, Sevdikten Sonra Ondan Vefa Gördü. İkincisinde Sadakatine Aşık Olsa da Siz Bunu Önemseseniz de İlki de Çok Önemli Bence. Çok Özel Bir Şey Yapmanıza Gerek Yok. Duvar Gibi Olmayın Yeter. Az bile olsa öyle insanların olduğunu fark edeceksiniz.

• derdin ne senin? bu söylediklerin beni ilgilendirmiyor.

• Türkan Şoray, Kadir İnanır. "Dönüş"

0|0
    0|0
  • Beni ağlatan tek film umut.

0|0
    0|0
  • su ve ateş :D

0|0
    0|0
  • Sadece Sen.. ağlaya ağlaya çıkmıştım

0|0
    0|0
  • nefes te ağlamıştım bir de babam ve oğlumda

0|0
    0|0
  • Ghajini, Fanaa.

0|0
    0|0
  • Evim sensin her izlediğimde hüngür hüngür ağlarım .

0|0
    0|0
Yükleniyor...