Amélie? Amélie? Amélie? (Ama şu soru başlığı kısa saçmalığına bir çözüm bulmak gerek artık)?

Amélie'yi izleyeniniz var mı? Ben izleyeli çok oldu, geçen gün yeniden izledim. Film güzel ama anlatmak istediğini, vermek istediği mesajı bir türlü anlayamadım. İzlediğim okuduğum şeylerin ne anlatmak istediğini illa ki anlamak isterim, öyle kuru boş geçmek istemem, soruyu bu yüzden soruyorum. Cevaplarsanız sevinirim.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Subliminal mesajlara çok açıksın yani.. Açık hedef..

0|0
    0|0
    • Sadece bir şeye bakarak buna nasıl karar verdiniz?

• Anlamaya çalışıyorum dedin ya. Anlamak için mesajlara karşı kendini açman gerek. Ve birçok filmde subliminal mesajlar bol bol ve acımasızca verildiği için bu mesajlara açıksın. Ben sırf bu yüzden tam bir korku-gerilim filmleri fenomeniyken bu filmlerden soğudum. Çünkü kan ve şiddet öğeleri üzerinden bilinçaltını karanlıklara düşüren subliminal mesajlar var o filmlerde..

• Merci matmasel Camenta ;)

Erkekler Ne Diyor 1

• itiraf et saçımı maviye boyatacam diyen kızın sorusunu okudun geldin bu soruyu açtın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Off o film benim en sevdiğim filmlerden biri.Anlatmak istediği şey herkesin bir gün mutlu olacağı olabilir bence çok fazla bir anafikri yok sanırım

0|0
    0|0
  • çevremizdeki insanların yaşamlarına dokunabileceğimizi anlatıyor
    ot gibi yaşamayın diyor bir nevi

0|0
    0|0
Yükleniyor...