Engelliler için sandalye aldıklarını söyleyerek bilet satışı yapıyorlar?

Ankarada keçiören tarafında konser verdiklerini ve gelirini engellilere sandalye aldıklarını ya da ameliyat ettirdiklerini söylüyorlar acaba bu ne kadar doğru hiç denk gelen alan giden var mıdır? Birde belgelerini görmek istesem hangi belgeye neye bakarak gerçekliğini anlayabilirim?

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• dolandırılıyorsunuz... İnanmayın..

1|0
    0|0
    • Kargoyla kapımıza gelicek pazartesi vazgeçtim diyip almasam olur mu sizce? Birde kendi adlarına makbuz kesiyolar tamam konserde oluyo ama hani parayı nereye kullandıklarını bilemiyorum, hangi belgelerine bakmalı ne yapmalıyım?

• Haklısın, teşekkür ederim:)

• rica yine öpüldün diğer yanaktan.. :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bizim apartmana da 2 kişi geldi. Engellilere yardım amaçlı sandalye, kanser olan biri için para toplamak için. Belgeleri gösterdiler. Tabi ben kolay kolay inanmam. Yardım edebilmem için çok iyi inanmam gerekir. Başkan babamın arkadaşı olduğu için onunla görüştüm. Doğruymuş ve yardım da bulundum.

İnsanlara güvenmek zor. Bazı belgeler yalan olabilir.

0|0
    0|0
    • Birde belge desemde neye bakıcağımı bilmiyorum, makbuz kesiyorlar kendi adlarına bu dogru mudur?

• Belgelere bende inanmadığım için direk başkanın haberi var mı diye sordum. Evet efendim dediler. Tabii durur muyum direk görüştüm doğruymuş. Bazıları yalan oluyor.

• İnanmıyorum ben, inanma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...