Yabancı dizi tavsiyeleriniz neler ?

Spartacus, Shameless, The Walking Dead gibi dizilerin yeni bölümlerini beklerken bir şeyler izlemek istiyorum. Önerileriniz var mı acaba?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Dizimag'a düşmüş Freaks And Geeks çok çok çok güzel bir dizi... Dexter tabii ki...Aklıma geldikçe yazarım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• V (buna yeni başladım)

True Blood (Yeni sezon bekliyoruz ama olmayacakmış sanırım, bütçe çıkmıyormuş)

Himym (komedi)

The big bang theory (komedi)

Nip/Tuck

Dexter

Heroes (son sezonu izlemedim ama bitti galiba)

House

0|1
    0|0
  • dexter,how i met your mother,supernatural(bilemiyorum ruh şeytan işlerini sever misin),vampire diaries,FRINGE.

0|0
    0|0
  • Nikita :)

0|0
    0|0
  • Star Trek

0|1
    0|1
  • Sevmem yabanci dizileri (filmleri daha güzeldir)

0|0
    0|0
    • Yerli dizi izledikten sonra , yabancı bir dizi izlersen eğer aradaki farkı anlarsın . ( Ezel ve Behzat Ç. dışında tabi )

• anlayabilirim ama gicik gidiyorum yabanci dil konusuyorlar sonra türkceye cevriliyor dudak bi türlü baska birsey söylüyr tercuman baska konusuyor yani dudaklari izlemekten baska birsey yapmiyorum yapamiyorum :) alt yazili oluncada yazilari okumaktan diziye bakamiyorum en iyisi yine türk demem gerek ama yinede türk dizilerinin hepsi mükemmel diyemem hatta yüzde doksanini begenmiyorum izlemiyorum..

• Tabi ki sizin zevkleriniz farklıdır , fakat yabancı dizilerden mahrum kalmamanı öneririm ( Altyazılı olmak şartıyla dublajlı izlemek berbat )

• Game Of Thrones

FlashForward

0|0
    0|0
  • tudors

jonathan rhys meyers bu bölüm gene kimi ...

merakla izleyeceksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• paranormal olaylara ilgin varsa. = SUPERNATURAL (6 sezon.7.ci eylulde başlıcak)

Romantik + action = CHUCK (4 sezon.5.ci sanırım eylulde)

ben su an yukardaki iki dizi takiliyorum.İkiside birbirinden guzel.Yalnız supernatural ilk 2 sezon bıraz korkutabiliyor :D

0|0
    0|0
  • tek favorim PRİSON BREAK,bi ara star da yayınlanıodu,baktılar ki reiting patlaması oluyoo önce diziyi geç saate aldılar buda yetmedi sonra hemen kaldırdılar,bnde netten cd ye çektim, süper ötesi bi dizi,4 sezonuda bitirdim,tekrardan şimdi bi daha izliyorum şuan 3. sezon bitmek üzere,her izlediğimde diziden yeni bişey öğreniorum,10 defa izlesemde sıkılmam,herkese tavsiye ederim kesin izleyin bu diziyi...

0|0
    0|0
    • O kadar abartılacak bir dizi değil aslında ya . Lost , Shameless , Walking Dead , Spartacus , hatta Ezel kadar kesinlikle olamaz.

• saydıkların çoğunu izledim ama ben bu dizideki kaliteyi hiç birisnde görmedim,herkes için göreceli tabii

• How Not To Live Your Life. BBC Dizisi, 3 sezonu var. Dizi izlemeyen biriyimdir bunu döndürüp döndürüp izliyorum ama İngiliz mizahına yakın değilsen sıkabilir.

0|0
    0|0
  • south park

0|0
    0|1
  • Breaking Bad

Tek kelimeyle saran bir dizi. Kurgu çok süper. Tavsiye ederim. Bu ayın 17 sinde 4. sezon başlayacak 1.5 yıldır bekliyorum.

0|0
    0|0
  • breaking bad tek kelimeyle süperrr.

0|0
    0|0
  • Fringe

Big Bang Theory

The Game of Thrones

(Eskilerden) Coupling (İngiliz versiyonu, Amerikan değil)

0|0
    0|0
  • Supernaturalı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • house,supernatural ve big bang teoriyi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Yeni bölümleri geldi şimdi ne desem boş. Game of thrones u elbet izlemişsindir izlemediysen göz at

0|0
    0|0
  • Oz

Tek geçerim. Gelmiş geçmiş hiçbir dizi benim gözümde Oz kadar başarılı değildir.

0|0
    0|0
  • Jack Bauer abi.. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...