J.K Rowling'in Harry Potter itirafı hakkında ne düşündünüz?

4 ay oldu açıklama yapalı ama aklıma geldi.çoğu harry potter hayranı buna şaşırdı ama ben böyle saçmalık mı olur diye

www.cnnturk.com/.../j-k-rowling-hermione-harry-potterla-evlenmeliydi

ilginç olan dünyanın en çok okunanan kitabını yazan kişi bile şahsi meseleleri mantıksal hata oluştursa bile kitabına yansıtıyor ve sonra pişman olup açıklama yapıyor çok ilginç değil mi? siz kitaplarında Harry ve Harmonienin birbirleriyle olması gerektiğini düşünmüş müydünüz? yoksa sizde şaşıranlardan mısınız

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• şunu okumasaydım aklımın ucundan geçmezdi. sonuç olarak benim gözümde ikisinin bir birlikteliği yoktu. en başında belki ikisini birbirine yakıştırmış olabiliriz ama bu bizim yakıştırmamızdı. yani onların arasında bir şey zaten yoktu. şahsen, harry potter filmin hangi serisinde bilmiyorum ama başka bir kızla birliktelik falanda yaşadı. ronun kardeşiylede birliktelik yaşadı. ama hermione ile yaşamadı. benim için sıkıntı yoktu yani böyle bir beklentim olmadı isterse harry potterin eniştesiyle bile evlenebilirdi ahgsdjhsdf şu açıklamayı yapmasaymış iyiymiş. durduk yere milletin aklına düşürmüş. asdghashdf

0|0
    0|0
    • hayır bence ilk kitaptan itibaren bunu hissedebiliyorduk hatta ateş kadehinde hermionenin tavırlarından çok belliydi.

atthebuzzerpodcast.files.wordpress.com/.../....jpg

şu sahne bile bence yeterli herşeyi anlatmaya.ayrıca hangi kız Harry dururken Rona bakar ki.Hem de Hermione gibi çok başarılı biri.Ben hep dedim yazar bu konuda saçmalamış diye arkadaşların hepsi yok ya senin kuruntun demişlerdi geç oldu ama haklı çıktım.

Erkekler Ne Diyor 1

• Aşk-ı Memnu

0|0
    0|0
Yükleniyor...