Hangi kitaplar tercihinizdir ?

Merhaba arkadaşlar,en çok ne tür kitaplar okumayı tercih edersiniz.Okuduğunuz kitapların düşünce ve hayatınızdaki etkileri nelerdir ?

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• felsefe ve psikoloji.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Şibumi, Foucoult Sarkacı, Olasılıksız gibi daha bilim, aksiyon ve zeka içeren kitapları sevdiğimi farkettim... Okudukça da yazabildiğimi tabii...

0|0
    0|0
  • ders kitabı olmadığı sürece her kitabı, çoğunlukla romanları, deli gibi okurum. üstümde bi baskı hissetmeyim yeter.

ama en çok atlas ansiklopedilerini sevyrm. ortalıkta internet yokken babam kutu kutu ansiklopedi getirirdi bnde yazları balkonda resimlerine bakar, ilgimi çekenleri okurdum :)

0|0
    0|0
  • Okumuyorum kitap falan ..

0|0
    0|0
  • Fantastik ya da ask romanlari

0|0
    0|0
  • tariih

0|0
    0|0
  • Kitap okumaya bayilirim ama en cok sevdigim kitaplar gercek olaylar uzerine yazilmis kitaplardir gerck oldugunu biliyorsun ve dusunuorsun nasil olmus idye hayllere daliyorsun ve 2.el kitaplar alirim hep:)

0|0
    0|0
  • ders kitapları :(((

0|0
    0|0
  • uçurtma avcısı ve bin muhteşem güneş... vazgeçilmez kitaplarım..

0|0
    0|0
  • kısısel gelısım kıtapları bılım kurgu.

sımdıkı kıtabımda Açlık oyunları

0|0
    0|0
  • gençç dizisi okuyorumm romantikk fiilmleri svyom

0|0
    0|0
  • Tıbbi gerilim ve polisiyee .

0|0
    0|0
  • polisiye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• fantastik-gerilim-cinayet hayatımdaki etkisi asla birine tam güvenme ve olaylar göründüğü gibi olmayabilir.

0|0
    0|0
  • Siyaset ve feslefe üzerine genellikle okurum, bazen de klasiklerden.

0|1
    0|0
  • Polisiye

0|0
    0|0
  • öğrenme ve eğlenme (aşk-gerilim vb.) amaçlı okuyorum. hayatıma yeni bilgiler katma dışında bir etkisi olmaz herhangi bir kitabın.

0|0
    0|0
  • Siyasi-Tarih-Fantastik

0|0
    0|0
  • aksiyon :D

0|0
    0|0
  • bir ara executive & strategy kitaplarına çok takmıştım

0|0
    0|0
Yükleniyor...