Arkadaşlar ismail yk neden gündemden düştü?

abi adamın tarzı güzel çocukken çok dinliyoduk tarkan ismail yk kıraç ve daha bir sürü bunlar niye gündemden düştüde murat boz gibi zübbeler popüler

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• bende şaşırdım şarkıları 10 numaraydı adamın :/

0|0
    0|0
    • aynen ya burada bir konser vermişti 7 sene önce stadta varya bırak oturmayı şöyle kenardan bir bakıyım dicek yer bile yoktu yani

• valla mutlu ettiniz beni ismail yk benim çocuklugumun sanatcisi öyle yetenekli birinkn unutulup gitmesini hic istemem tarzini da cok seviyorum hala dinlerim

• Sorularınız Ve Demek İstedikleriniz İçin Özelden Mesaj Atıp Size Menejerimizin Numarasını Verebiliriz. İsmail YK İle İlgili Tüm Merak Ettiklerinizi Sorabilirsiniz. Almanya Ve Yurtdışında Çok Seviliyor Kendisi Hazırlanıyor Rahat Olunuz Özelden Mesaj Atınız.

Kızlar Ne Diyor 8

• Yalarim operim yutarimlı sarkilari sonu oldu asdfh

1|1
    0|0
    • :D cevabına bayıldım ama hepsi öyle değil di abla be

• Sen onun 'ah benim olsan' , 'geceler' sarkisini dinle de bir gel asdfhk butun sarkilari enkazzz

• ne alakası var ismail yk hala gündemde..
    Yeni şarkısı
    http://www.youtube.com/watch?v=RzyuNeGCRb4

0|0
    0|0
  • İsmail Yk çocukların yaş grubuna uygun şarkı yaptığı için olabilirmi? Ayrıca Murat Boz'un züppe olduğunu gösteren şey nedir sana göre? Adam kaliteli müzik yapıyo ve dinlenmeyi hak ediyo senin gözünde neden züppe?

0|0
    0|0
    • kaliteli myzik dostum sözleri cok sacma bir çocuğun dinlleyemecefi sekilde tarkan varken neden murat boz dinlenir anlamam adam amerikata kadar un yapmis biri

• Zevk meselesi o zaman zevkler ve renkler tartışılmaz

• Güzel mi? Tamam :D

0|0
    0|0
  • Nasıl ünlendiğine şaşırmıyosun da :D bir ara cankan da vardı ne gülerdim yaa :D

0|0
    0|0
    • saçlar felan havada ucusuyor sdfbsdf

• adamın karizması var :D

• Cankan Forum Olarak ; Sayın Grubumuzun Üyesi Fatih ABB Yepyeni Tarz İle Türkiye'ye Dönüyor Sadece Slow Ve Arabesk Şarkılarla Oluşacak Albümü Müzik Patronları Tarafından Beklenmektedir Teşekkürler.

• ya sen hala Türkçe pop mu dinliyorsun:)

0|0
    0|0
    • ben amerikan rap dinliyorum ;) sadece özledim ya

• evet evet haklısın iyi geceler

• sanada iyi geceler

• Hiç beğenmiyordum düşmesi iyi olmuş.

0|0
    0|0
  • Kızlarsoruyor adlı şarkı üstünde uğraşıyormuş. Ks ks bu kızı ordan buldum ks ks hep aradım durdum.. gibi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• http://www.youtube.com/watch?v=27ymta02QTo
    Bela sahibine dönermiş ondan

0|1
    0|0
  • Merhaba CankanForum Olarak Sorunuzu Gördük. Sayın İsmail YK 2 Senedir Sıkı Bir Hazirlik Yapıyor Korkmanıza Gerek Yok Kendiside Dedi. Gündemden Düştüm Yeni 8 Klip Ve Yeni Düet 'le Farklı Bir Tarzda 2004 Rüzgarı Estireceğim Demiştir Rahat Olunuz Sene Sonuna Doğru Patlama Yapacaktır.

0|0
    0|0
    • valla mutlu ettiniz beni ismail yk benim çocuklugumun sanatcisi öyle yetenekli birinkn unutulup gitmesini hic istemem tarzini da cok seviyorum hala dinlerim

• Eskiden ne dinlerdik şu 90 60 90 nı arabada giderken son ses falan :D Kıraç ta çok iyidir sesi ve şarkıları süper. Tarkan zaten hala gündemde o düşmez megastar o :)

0|0
    0|0
  • Cunku yeni album cikarmadi icin programlarda bulunmadi icin ayrica Murat Boza zuppe yakistirmasini yapman senin onu kiskaniyor anlamina gelir :)

0|0
    0|0
    • daha 2013 te albüm çıkarmış bunun neresi eski olabilirki murat bozu kıskanmıyorum abi niye kıskanıyım çok salakça şarkıları var bir kaç kere dinliyim dedim yok abi olcak gibi değil ajdar daha iyi be :D

• Ajdar sıkıntı kardes ama bir bakima ise yariyor ajdarin sarkilari birine iskence cektircen zaman ajdardan sah sah dam dam ar ar parcasini ac adam yarina cikmaz.d

• yıll 2014 sonu 2015 e gireceğiz artık İsmail YK yı artık yeni nesil bilmiyor peki ama neden?
    İsmail YK kendini illuminatiye satmadığı için illuminati onu bitirmiş ve ününü kesmiştir İsmail YK yoksa Çinden Afrikaya AFRİKADAN avrupa amerkaya kadar uzanan bir kitlesi vardır.

0|0
    0|0
  • Kıraç hariç hepsi aynı bok amık.

0|0
    0|0
  • vergi kaçırıyor diye haber çıktıktan sonra bitti zaten o

0|0
    0|0
  • Sus sus, uyandırma..
    Kafa dinliyoruz şurada lan..

0|0
    0|0
  • ismail yk allah belanı versin şarkısından sonra düştü gündemden :D
    bela anma dedik o kadar :D

1|0
    0|0
  • Dinleyicileri büyüdü. Yeni nesilde Justin Bieber dinliyor.

0|0
    0|0
    • zaten onu hiç demicem tam bir... bide mıchael jacksonla aynı kefeye koymaya çalışıyolar ya deli oluyom

• abi olayı nereye çekmeye çalışıyon başı açık filan hepsi insan aynı saydıyı duyarım hepsine ben hi demiş dmemeiş umrumda değil müzik adamı değil sadece

• Espri abi espri...

• Cankan der susarım :'(

0|0
    0|0
  • masonlar parayı kesmişse bırakmış olabilir.

0|0
    0|0
    • ne alaksı var ankaralı namığadamı masonlar destek veriyodu geç abi bunları tutturmuşsunuz masonlar masonlar ne alakası var

• Git ötede gül.
      milyon milyon dolarlar kazandırdı hala gülüyon la
      :DSA:DSdfds

• güler geçerim hacı :D

Yükleniyor...