Müzik dinleyince tuvalete gitme isteğim oluyor.

Dalga geçmezseniz sevinirim:( neden böyle oluyor?

Ben muzik dinleyince 10 dk sonra mesela hemen tuvalete gidiyorum..yani muzik dinleyince tuvalete gitme isteyim oluyor..yani anladiniz iste daha acik yazamayacam..( kucuk tuvalet)

acaba bu neden oluyor anlamiyoum?:( cok yuksek sesli dinliyorum genelde neden ola bilir..dalga gecmeyin lutfen

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Müzik dinlemeye başlayınca mı geliyor, yapıyorsun bitiyor şeklinde mi yoksa müzik dinlediğin her an mı geliyor?

1|0
    0|0
    • yok biraz dinliyorum sonra

• hmm..teselurler yorum icin..ben zaten tuvalete sik giden biriyim ama illa muzik dinledikten 5 dk sonra hemen gidiyorum hep..ilginc geliyor..muzik dinlemicem sanirim artik

• Zaten müzik dinlemek hayırlı birşey değil boşver :) Ben teşekkür ederim ;)

Erkekler Ne Diyor 8

• Eşine ender rastlanan birisin. bende bugün bilgisayarda müzik dinledim. en son seste dinledim fakat hiç öyle birşey olmadı. :-(. neden oluyor bilemeyeceğim. üzgünüm yardımcı olamadığım için.

0|0
    0|0
  • Ben de kulakla yüksek sesli müzik dinlerken, burnum işlevini yitiriyor, bilmiyorum ama senin durumunla aynı sebepten olmalı :)

0|0
    0|0
  • Birde kısık normal sesde dinle yinemi aynısı olacak bakalım .

0|0
    0|0
  • ineklerede klasik muzil dinletildiginde sut rekoltesi artiyor. bunun sebebini dusunuyorum

0|0
    0|0
  • urolog a gitmenizde fayda var.

0|0
    0|0
  • Psikolojik birşeydir bence.

0|0
    0|0
  • mahsun kırmızıgül yada ferdi tayfur dinliyorsan ondan olabilir...

0|0
    0|0
  • müziğin bass ı seni titretiyor,ee buda haliyle çişinin gelmesine yol açıyor...( olabilir mi )?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• cok ilginc geldi psikolojik olmasın

1|0
    0|0
  • Pavlov'un köpeği durumu olmuş bence.

0|0
    0|0
  • "eger ben bi sarkıyı iserken söylüyorsam olmustur" diyen abimiz geldi aklıma :/

Neyse. O degil de sorununun ne oldugunu bilmiyorum.Acil sifalar..

1|0
    0|0
  • o kadar berbat müzikler dinleme :)

0|0
    0|0
  • aaa sanırım benim de şu anda bu sebepten ötürü çişim gelmiş olabilir.10 dk dan fazladır müzik dinliyorum

0|0
    0|0
  • Ilk defa duyuyorum böyle birsey. Ilginç.

0|0
    0|0
  • ozaman müzik dinlemeden önce çişe git

0|0
    0|0
  • Hiç hiç hiç bi fikrim yok cidden, enteresan bi durum.

0|0
    0|0
  • şartlı refleks.

0|0
    0|0
Yükleniyor...