Aşırı tavsiye ettiğiniz kitaplar önerir misiniz?

evet, kitapçıya gideceğim, önerileriniz neler arkadaşlar, Anna Kareina yı okuyan varsa nasıl?

Güncellemeler:
Siyasi ya da tarihi olabilir, hakan günday veya ece temelkuran tarzı olabilir.Dizüstü edebiyatı sevmiyorum.

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• ROMAN:
    Hermann Hesse'den "Sidarta", "Bozkır Kurdu"
    Flaubert "Gönül ki Yetişmekte"
    Oscar Wilde "Dorian Gray’in Portresi"
    Henryk Sienkiewicz "Kovadis ( Qou Vadis )"

0|0
    0|0
    • oov, zahmet olmazsa konularından bahsedebilir misin? :))

• Rica ederim:

Hesse. Hayatını oralarda geçirdigi Hint mistisiminin izini sürmüş,
      Flaubert. Romantizmin zirvelerinde gezinmiş.
      Oscar Wilde. Her cümlesi aforizma sanki tekrar okutuyor zekasını konuşturarak
      Sienkiewicz. Epik, tarihi bir roman. İsa^dır konusu. Hristiyanlığın ilk yılları. Şiir gibi roman.
      Teşekkürler...

Erkekler Ne Diyor 6

• Oğuz Atay / Tehlikeli Oyunlar

0|0
    0|0
  • Tarzını yazarsan yardımcı olabiliriz, ne tür kitaplar okursun?

0|0
    0|0
    • siyasi ya da tarihi olabilir, hakan günday veya ece temelkuran tarzı olabilir.Dizüstü edebiyatı sevmiyorum.

• Kitap, Em. Tümg. Osman PAMUKOĞLU’nun, 1993-1995 yılları arasında Hakkari Dağ ve Komando Tugayı ve Güvenlik Komutanlığı yaptığı sırada, PKK ile olan mücadelesini tüm çıplaklığıyla anlatmaktadır.

• Şimdi aklıma geldi belki hoşunuza gider
      Teşkilatın İki Silahşörü Yakup Cemil in gibi pervasız bir silahşörün hayatı anlatılır

• Risale-i-nur ;)

0|0
    0|0
  • çok güzel bir kitap diama aklima gelmiyor şimdi ismi :p

0|0
    0|0
  • tarık buğra - gençliğim eyvah..

0|0
    0|0
  • Özlem Baş - Meleklerin Fısıltısı. Böyle sürükleyici ve şaşırtıcı bir kitap daha yoktur bana göre.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Komik eglenceli istiyosan atarli romantik , bir alex degilim, olsa dukkan senin, bitane daha vardi ama hatirlayamadim bu kitaplar cok iyi komik ve eglenceli istiyosan tabi ki :-)

0|0
    0|0
    • dizüstü edebiyatı sanırım onlar değil mi, sevmiyorum daha siyasi ya da güğümlere üfleyen kadınlar tarzı var mı?

• O turleri okumuyorum evet dizustu edebiyat serisinden ask tarzi da istersende menekse kokulu hikayeler ve papatya kokulu hikayeler var papatya kokulu hikayeleri okudum kokulu kitap oldugu icin ayri bir guzel:-)

• Goethe-Faust

0|0
    0|0
  • Angela`nın külleri
    Semerkant
    Doğunun limanları

0|0
    0|0
    • angela'nın küllerini baya duydum, ne dersin onnun için?

• Etkisinden uzun süre kurtulamadım ben ağlanacak çok kısım var ve tarihle de ilgili irlanda yı anlatıyor, çocuk gözünden fakirliği anlatıyor. bir de yazarın kendi anıları olunca bu yaşananların gerçek olduğu düşüncesi insanın canını sıkıyor

• şu an "Bukre"yi okuyorum

0|0
    0|0
    • hemen yere bırak, hiç bir derdi, konusu, ana fikri yok, sadece içi boş aşk.

• Adolf hitleri oku canım :) cok agir bir kitap

0|0
    0|0
    • kavgam mı?

• onun isim isim var mı, bir de bilgi tarzı dışında roman tarzı siyasi var mı?

• Özelden yazsana ya burdan sohbet edilmiyor

• Grinin Elli Tonu Serisini Okuyabilirsin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...