Birkaç hafta sonra gitara başlamak istiyorum. bu konu hakkında bilgisi olan bakabilir mi?

istediğim elektro gitar çalmak ama elektro çalabilmem için klasikten başlamam gerekiyormuş.. sizin bu konudaki fikirleriniz nedir? klasik ve elektro gitar aynı değil mi? elektro gitarla başlasam sıkıntı olur mu benim için? zorlanır mıyım?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Aslında ben ''elektro gitar çalabilmek için önce klasik gitarla başlanmalı'' görüşüne pek katılmıyorum. Ancak nota temelin yoksa klasik gitarla başlaman daha iyi olacaktır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Genelde klasikle başlatırlar notaları falan öğren diye.. Elektro sadece amfiyle çalışır elektrikle yani

0|0
    0|0
  • frets on fire bu programı bilgisayarınıza indirin kurun ve bununla pretik yapmaya başlayın çok faydasını göreceksiniz isterseniz youtubeden bir göz atınız bununla alakalı videolara

0|0
    0|0
  • once klasik le basla birde kursa giremeycm kendim ogrenirim diyorsan bosuna gitar alma olmuyor oyle kurs sart

0|0
    0|0
    • tabii ki de kursa gideceğim. :)

• tamam o zaman klasikle basla ya da yan flut dusunmez musin benim cok hosuma gidiyor ;)

• elektro gitar icin surekli amfi olması lazm ama klasik gitar heryerde calabilirsin

0|0
    0|0
  • gitarim cok iyi fakat calmasini bilmiyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben klasik gitar kurusuna gitim sıkıcı bence ya :D ama elektronikini bilemem :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...