Tv ile aranız ne durumda?

Günümüzde bence bağlılık yaratacak dizi veya program kalmadı. tabi bu benim düşüncem, mesela yalan dünya ve beyaz show izliyordum bu sene ama son zamanlarda onu da takip edemez oldum. favorileriniz neler tv de ?

0|0
1214

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Dünya kupası finallerinden başka tv izlemiyorum yani 4 yılda bir gün nasıl bir özlemdir, mutluluktur bilemezsiniz:)

0|0
    0|0
  • Tv kullanmaya inanmıyorum...(Film repligi)

0|0
    0|0
  • sadece tv nin yerini bilirim o kadar..

0|0
    0|0
  • hiç yok desem yeridir.

0|0
    0|0
  • seviyeli bir birlikteliğimiz var

0|0
    0|0
  • Hergün izlerim

0|0
    0|0
  • esra erolu izliyorum katılıcamda başvurdum.

0|0
    0|0
  • evde televizyonum yok

0|0
    0|0
  • En son ne zaman televizyon izledim hatırlamıyorum :S

0|0
    0|0
  • pek aram yok

0|0
    0|0
  • iyi durumda.

0|0
    0|0
  • gzm11 bacı: belgesel kanalları. nat.geo wild ve trt kanallarını sürekli izlerim

0|0
    0|0
  • heran yanımda tv

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Evet tv ye çok baglıydım. Aşk-ı Memnu, Asmalı Konak, Aşk oyunu Favori dizilerimdi son 2 senedir ne dizi izler oldum nede tv başına geçtm. Bi dizim var oda Adını feriha koydum :) arada survıvor kafam estikçe esra erol evlen benimle izliyorum :D

1|0
    0|0
    • Feriha yı bende izlerdim ama kendinden geçti senaryo.

Survivor ve izdivaç kafa dağıtmak için favori (:

• Tv de takip ettiğim diziler yok , denk geldiğinde CNBC-e deki dizileri izliyorum , genelde film izlemeyi tercih ediyorum ...

0|0
    0|0
  • tvle aram cok iyi dizileri takip ederim, sabahları meleki izlerim cok yararlı bir program

0|0
    0|0
  • bi haberim

0|0
    0|0
  • Sadece cuma günleri izliyorum.Bir de Turkmax'ta Heberler programı var ona bakıyorum

0|0
    0|0
  • Televizyon ile aram yok denecek kadar azdır.O kadar zamanım da yok.

0|0
    0|0
  • Tv izlemiyorum. En son "suskunlar"ı izliyordum onu da netten takip ediyordum ama bu aralar epey bölüm kaçırdım ne yazık ki..

0|0
    0|0
  • 2 dızım var kaçırmadıgım 3 tane bılgı yarısması 2 tane talk show.baskada ızlemem tvyı

0|0
    0|0
  • aramız yok.aklıma gelmez hiç neredeyse.

0|0
    0|0
  • evet kalmadı sadece fatmagulun sucu ne bıde sefkat tepeye bakıyorum.tadı tuzu kalmadı.

0|0
    0|0
  • Aramız mükemmel.

0|0
    0|0
  • Kotu aramiz hatta ayrildik

0|0
    0|0
Yükleniyor...