Elazığ a giden var mi, nasil bir yer, gezilecek yerler nereler?

Arkadaslar Elazig a giden var mi. Nasil bir yer. Gezilecek yerler, kafeler hakkinda bilgisi olan varsa yazabilir misiniz?

0|1
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Harput var. Pek gezilecek yerleri yoktur Gazi caddesi vardır sürekli zıt yönlerden insanlar yürür, abazan tayfada bu caddeyi mesken eylemiştir kendilerine,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ağın var
    Feribot ile geçilir
    Arapgire dogrudur

23 Canlara selam olsun bendende

1|1
    0|0
  • harput keban çır çır şelalesi buzul mağarası

1|0
    0|0
  • Zamanın birinde Elazığ deliler hastanesinden deliler firar eder. sayım yapılır 380 deli firar ettiği anlaşılır. Başhekim kara kara düşünür bu delileri nasıl toplicaz diye. Sonra bir fikir gelir aklına Eline direksiyon alır hemşileri takar peşine Tiren şeklinde şehirde tur atar çuf çufff der gezerler hastaneye döndüklerinde arkasında ki trende müthiş kalabalık vardır. tekrar sayım yaparlar 450 tane deli ile döndüklerini görürler.

Gerisini sen anla artık :)

0|0
    0|0
    • Ahahha :D sen nerelisin malatya mi. Birbirlerini cekemiyolarmis cunku

• Yok ben Adanalıyım. Ama Elazığ a çok gittim harbi her köşe başında deli var görürsün dikkat et :)

• Hahhahhahah :D ;D

• yıllar once askerdım orda harput gıt tarıhı bır sehır

0|0
    0|0
  • Harput keban daha bir cok yer ver teni kafeler felanda var ama abaza her sehirde oldugu gibi burdada var

0|0
    0|0
  • yaşanılabilecek bir yer fakat sosyal hayat arıyorsan 'sıfır'. çölden farksız

0|0
    0|0
  • Gidiyorsan bile geri don. Malatya'ya gel. Daha guzel.

0|0
    0|0
  • ben elazıglıyım... gezılecek yer derken cok yerı var ama oncelıkle harputu gezmenı onerırım...

0|0
    0|0
  • Gazi cad harput sivrice :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• harput, keban, çır çır şelalesi, sivrice, hazar göllü, gazi caddesi bu kadar :D

0|1
    0|0
  • Harput :)

0|0
    0|0
  • Harputa git buzluk tesislerinde yemek ye, zertaşlarda çayını iç. Çırçır şelalesine git yemeğini ye çayını iç manzaranın tadını çıkar. Kebana git hayatının en güzel balığını ye. Yukarı çakmağa git orman havasını solu. Sivriceye git göle gir aaddasagada böyle yani

0|0
    0|0
    • Heeyy bunlari neden daha once soylemediniz. Ikii ay once cevaplamzsaniz kacirrsiniz beni :)

Yükleniyor...