Kemal Sunal filmleri koleksiyonu yapıyorum ne dersiniz?

kemal sunal filmleri koleksiyonu yapıyorum.bu adamın filmleri bence dünyanın en güzel filmleri.benim için hiçbir hollywood filmi bu adamın filmleri kadar olamaz.en sevdiğim filmi sakar şakir:) siz en çok hangisini sevdiniz?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• bende tum serısı var onun.hepsı bırbırınden guzel.koyden ındım sehıre ve davaro.yesılcamın muhtesem unutulmayan en dobra adamı.allah rahmet eylesın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• davaro, hanzo, kılıbık =)

0|0
    0|0
  • Hababam Sınfı. :))) link

0|0
    0|0
  • hababam sınıfı ayrı bir komik diğer filmleride süper birkaç filmi var evde canım sıkıldıkça gülmek istedikçe oturur izlerimm :))

0|0
    0|0
  • gülen adam :)

0|0
    0|0
  • Züğürt ağa çok güzeldi:)

0|0
    0|0
  • tokatci iyidir :D

0|0
    0|0
  • Şabaniye tabiki :)

0|0
    0|0
  • tokatçı

0|0
    0|0
  • çok iyi bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sinemamız daki yeri ve önemi kuskusuz tartısıılmaz ve insanlıgı, aile babalıgı olarak da hep takdir ettigim birisidir.Huzur içinde yatsın. Ancak ben duygusal gozle değil mantıksal olarak yorum yapcak olursam, o kadar da ahım şahım bir oyuncu oldugu düşünülemez.. Geçmişde film çeşidinin az olması, oyunculugun farklı olması ve hepsinden onemlisi biz seyircilerin, vatandasların yaşam standartları, karakter yapılarımız ve düşünce şekillerimiz farklı oldugundan çok fazla film kültürümüz tabi ki yoktu. günümüz de o şekilde bir oyuncu cıksa, napıyor bu adam boyle insanları güldürmek için şaklabanlık diye yargılarlar. Zamanında ve yerinde iyiydi, sevdigim begendigim filmleri eserleri de hep oldu. ancak şimdi tekrar tekrar izleyecegim soylenemez.Asla dünyanın en iyi oyuncularından bir tanesidir diyemem.

Benim yorumum bu yönde, kendini bilmez ergen çocuklar yada insanların yorumlarımı ve düşünce özgürlüğü, eleştiri yapma özgürlüğüne dayanarak soylediklerimi hiçe sayarak saygısızlık yapcak olanlar varsa cevap vermeyecegimi şimdiden belirtir, onları kendi saygısızlıkları ve eleştiriyi kabulnememe tarzındaki bozuk yetiştirilme tarzlarıyla başbaşa bırakırım.

0|0
    0|1
  • hemen hemen bi çoğunu severim..orta direk şaban iyi yapıyosun böyle sanatçılar az..

0|0
    0|0
  • sahte kabadayı bombacı mülayım :)) bende cüneyt arkın arşivi vardı sildim gerçekten tebrik ediyorum seni eski değerlerimizi korumamız lazım kardeşim.

0|0
    0|0
  • hababm sınıfı :))

0|0
    0|0
  • süper tabi ki ben de isterim şahsen :D

0|0
    0|0
  • Davaro

0|0
    0|0
  • bende van damme koleksiyonu var hastasıyım bee