Birileri gelir dünyayı değiştirir

hani bir reklam repliği var ya birileri gelir dünyayı değiştirir illa birileri mi olmalı dünyamızın değişmesi için kendimiz kendi dünyamızı değiştiremezmiyiz?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Evet, bunu cesur ve sabırlı insanlarla başarabiliriz.Benim liseden beri hayalim bu, dünyayı değiştirmek.Bence olanlar karşısında bıkmadan ve yorulmadan dünyanın değişmesine büyük katkı sağlamış oluruz.Sadece en azından dünyanın büyük bir çoğunluğu kusursuz bir şekilde saygı ve hoşgörü gösterse muhteşem olmaz mı?Olur.Dünyanın her yerinden, her dininden, her tarzdan, her ırktan olan insanların aynı ortamda oturup dostça muhabbet ettiği dünya istiyorum.Bazıları "Sadece hayalden ibaret, böyle bir şeyin olması mümkün değil." demesine rağmen, biz dünyanın bu yönde değişmesini isteyenler olarak yılmadan içimizdeki saygı ve hoşgörüyle dünyayı değiştirme arzusunu bozmadan mükemmel bir inançla bunu başarabiliriz.Yapılan her küçük şeyde küçük hayaller kuruyoruz ve çoğu zaman hayal kurduğumuzu bile fark etmiyoruz.Çünkü sürekli olarak bu küçük şeyleri yaptığımız ve bu hayallerimiz çok kısa sürüp o küçük işleri yaptığımızdan hayal kurduğumuzu bilmiyoruz.Yani eğer daha büyük hayaller kurarsak daha büyük işler yaparız.Büyük hayaller kurmadan büyük işler başaramayız ve bu amacımız " çok zor olabilir fakat imkansız değil" ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bız bu tarz sıtelerde bos vakıt gecırdıkce o dedıgın bıraz b ızden uzak. Yaratıcı olmak ve sana guvenmesı gereken buyuk bır ulke arkanda olmalı.

1|0
    0|0
    • ben bu sitenin o kadarda kötü oldugunu düşünmüyorum.kendi adıma konuşayım yeni çok degerli bir arkadaş edindim , farklı düşünceler okuyorum, yazı yazıyorumki buda yazı dilime katkı saglıyor bence herşeyi kendimize nasıl yararlı kılabiliriz diye düşünmeliyiz

• Ben bu sıte zararlı demedım. Ama daha faydalı ugraslar ıcındede olabılırız anlamında dedım. Anlarken mantıklı anlayalım lutfen.

• waow haklısın kötü sözü kafanı karıştırmışta boş vakit geçirmedigimin açıklamasını yapmıştım algı işte ;)

• link

İşte Şimdi benim dünyama hoşgeldiniz…

İnsanları seviyorum, iletişimi seviyorum, bilgiyi seviyorum, gezmek,tozmak tam benlik… E tabiki gezdim, gördüm, dinledim, düşündüm, yazdım ve paylaştım olacak benim “DünyaM”…

0|0
    0|0
  • İçinde bulunduğunuz dünya sizin. İstediğiniz gibi değiştirin..

0|0
    0|0
  • birilerinin gelmesini beklemektense gitmeyi tercih ederim

0|0
    0|0
  • dünya gelip geçici

0|0
    1|0
    • belkide sende dünyanın bu özelligini degiştirebilirsin

• 2 haftadır ayağımda olan kokmuş çoraplarımı bile değiştiremiyorum çok yorgunum sen değiştir

• zihnini degiştir dicem kifayetsiz kalıcak tüm sözcüklerim :)

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...