Müziği daha çok hangi amaçla dinlersiniz? (Gerisi detayda)?

Müzik dinleme işini daha ziyade hangi ruh halindeyken, hangi amaçla yaptığınızı merak ediyorum.Bir de hangi tür dinlediğinizi

Örneğin kendinizi kötü hissedip içiniz sıkıldığında normale dönebilmek için moral versin diye mi?

kendinizi kötü hissettiğinizde daha da efkarlanmak için mi?

kendinizi normal hissettiğinizde neşenizi arttırmak için mi daha çok dinlersiniz?

Ben mesela müziği genelde normal ruh halinde olup da neşemi keyfimi daha da arttırması amacıyla dinlerim. Bu amaçla da genelde pop ağırlıklı hareketli neşeli parçalar dinlerim.
Ruh halim kötüyken hiç dinlemem, daha iyi olmak için de dinlemem çünkü müziğe yazık ettiğimi düşünürüm ve o güzelim müziğe kötü anılarımı yüklemek ve şarkıyı o şekilde hatırlamak istemem.
sizin düşüncelerinizi alıyım?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• ben ılkoluldan beri erken kalkan bır tpim yanı ortlama 6 gıbı uyanırım.ve güne herzaman hareketlı muzıklerle başlarım muzıkte lımıtım yoktur ancak dınlemedıgım tarzlar vardır arabesk ya da bu tazr benı bunaltacak bayacak tarzları bu yasıma kadar asla dınlemedım.günlük olarakta aracımda ve ofısımde hıt müzkler dınlerım motıvasyonum her daim üst sevıyede tutar

0|0
    0|0
  • Sadece Cem Adrian ve bir kaç sanatçı dinliyorum. Müzik dinlemeden de yapamıyorum. :)
    Bilmem.. Rahatlıyorum sanırım.. İyi geliyor yani.

0|0
    0|0
  • arkada ses çalsın tren de otobüste de milletin sesini duymamak için

0|0
    0|0
  • İş için dinliyorum evdeki müzik tarzım bambaşka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• her zaman her ruh halınde genelde yolda vakıt gecsın dıye

0|0
    0|0