Hiç K pop dinlediniz mi? Beğenmediyseniz neden nefret ettiniz?

Eğer dinlediyseniz hangi grupları seversiniz ya da nefret ettiğiniz yönleri nelerdir?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• kral pop ta özel bir bölüm ayrıldığı için denk geldim bir kaç kez ama bişey dikkatimi çekti acaba bu kore de neden gruplar bu kadar popüler?
    tek şarkı söylemiyor mu bunlar?

0|0
    0|0
    • Aynı zamanda dans ediyorlar ve çoğu şarkıları kendi yazıyor istersen exo dan growl ve wolf a bakabilirsin dansları müthiştir

• Aslında bireysel olarak da ön plandalar ama siz takip etmediğiniz için bilmiyorsunuz. Mesela super junior grubundan herkesin ayrı olarak çıkarttıkları birer albümleri var

• doğrudur pek takip etmem :)
      bilmiyorum o kadarını

Erkekler Ne Diyor 5

• hıc dınlemedım kanks

0|0
    0|0
  • kore pop gençler arasında hızla yayılıyor.az dinledim ama avrupadan bir farkı yok bence.çok özel birşey değil kopya bir kültür

0|0
    0|0
    • Onların olayı grup halinde olmaları mesela exo 12 kişi birden aynı zamanlamayla şarkı söyleyip dans ediyor

• ay ne yaratıcıııı :) ne söylüyolarmış :)) neyse sen seviyosan seni yargılamiyimde kızma şimdi bana :))

• bence basarili ama grup islerini pek sevmem ozelikle 3kisiden fazla ise personel yetenler one cikmiyor hepsi birbirin yetenegini veya aciklarini duz bir zemine seriyor. vede burada her hangi bir yenilikte yok. bati tarzi pop. sadece dil degisik

0|0
    0|0
  • dinlememdim

0|0
    0|0
  • k pop da ne ki bir örnek koysaydın ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...