1. Ögretim mi yoksa 2. Mi?

Hangisi daha rahat ve 2. Ogretim de harc parasindan ayri ekstra bir masraf var mi?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• 2 :) Ektra bir şey yok. Yurtta kalırsan yemek problemi olabilir sadece. Bu arada dengen bozulur vs saçmalıklarına bakma. Tamamen sana kalmış. 4 senedir 2. öğretimim. Erken kalkar erken yatarım hayet normal bşr hayat sürüyorum. Günün çoğu bana kalıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 1. öğretim hiç para ödemiyor. 2. öğretim para ödüyor. 2. öğretim rahat ama para ödeyince insana koyuyor. bide 2. öğretim olduğun halde hocanın keyfine bağlı olarak sabahın köründe derse girdiğim bile oluyor. hem birinci öğretimlerle derse giriyorum başka bir hocanın akşamda dersi oluyor. sabahın 9'unda okula girip gece 10'da çıktığımı biliyorum. hem 1 öğretim hem 2. öğretim bide üstüne para veriyoruz saçmalık ya.

0|0
    0|0
  • 2.öğretim daha güzel bana göre, sabah kalkma derdin yok en başta, kışın güneşi görmedğin zamanlar oluyor ama yine de güzel.tek kötü yanı harcı başka da bir masrafın olmuyor zaten

0|0
    0|0
  • gidebilirsen birinci öğrt. oku. paran varsa ikinci öğrtetimde iyi.saat 5 ten başlar derler ama genelde 3 gibi başlar

0|0
    0|0
  • 1. öğretim bana göre rahat akşamları okulda pek kimse olmuyor?

0|0
    0|0
  • 1. Ögretim

0|0
    0|0
  • bence normal oku ıkıncı ogretımde bır başarı sağlarsan harç parası önceden bırıncı ogretım harca parası alıyorlardı sımdı harç ucretıde kalktı 1.ogretım okursan harç parası vermıceksın 2. ogretım okursan hem okula 5 den sonra gıdıceksın hemde bır suru masrafı külfeti olucak gene senin bleceğin iş

0|0
    0|0
  • tabikide ikinci öğretim :D baksana saat sabahın 5i daha ayaktayım :D harç parasından başka para ödemezsin

0|0
    0|0
  • 2. öğretimde insanın dengesi bozuluyo sabaha kadar uyumazsın, günün güder. ayrıca 1. öğretim harç ödemiyo. yani her türlü 1 iyidir

0|0
    0|0
  • 1.öğretimde bazen sabahın köründe ders olması kötü oluyor,2.öğretimin en iyi yanı günün tadını biraz daha alıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • öncelikle 1.öğretim eğer tutmassa 2.öğretim

0|0
    0|0
  • keyf yaşadığın ortamdan zevk almak gerçek uni 1

ağrısız başım diyorsan 2. öğretim.

0|0
    0|0
  • Universtenin tati 1 ci ogretimde cikar.

0|0
    0|0
  • benim gibi uykucuysan 2. ögretim :)

0|0
    0|0
  • Harç parasını dert etmiyorsan kesinlikle 2

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 1. öğretim tabiki.

0|0
    0|0
  • Sirf sabahlari erkek kalkmamak icin 2. Ogretim okuyorum.dersler 5.30- 11.30 arasi oluyor. Harc parasin dert etmeyeceksen 2. Ogretim daha iyi. Hem gunduz hem geceden yararlanabiliyorsun.

0|0
    0|0
    • İste benim icinde sabah kalkmak bir dert peki harctan baska bir ucret var mi kitap parasindan haric

• Yok her donem basinda harci yatiriryorsun o kadar.

• Birinci öğretim.

0|0
    0|0
  • 1. daha iyi. 2. öğretimlerin geceleri ile gündüzleri karışıyo, tüm günleri gidiyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...