''İzmir'' hakkkında düşüncelerinizi yazar mısınız ?

Ben izmirliyim fakat 3 yıldır İstanbulda yaşıyorum.İki şehirde benim için mükemmel şehirler sizin düşünceleriniz neler İzmir konusunda ?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• izmir dennilince aklıma saygılı düzgün ataya saygı duyan insanlar geliyo çekirdeğe çiğdem simite gevrek demek geliyo hiç yemediğim ama yemek istediğim boyoz aklıma geliyo deniz aklıma geliyo yunan adaları aklıma geliyo kısacası yasancak yer hiç gitmedim ama bu yaz gitmek istiyorum eğer izmire tasınırsam büyük ihtimal ksk yı tutarım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• İş bulması zor olan,gittikçe küçülen,kaldırım taşlarının kırılıp sürekli tekrar yapıldığı,yıllardır metro dışında bir icraat olmayan şehir. Eskidenmiş o güzel İzmir. Her yer gelişti İzmir 15 yıl öncesinde durduğu yerde sayıyor.

0|1
    0|0
  • İzmir'im başkadır ya.. anılarım,hatıralarım orda. bütün güzellikler oraya toplanmıs gibi:) değişmem hiçbir yere..

0|0
    0|1
  • 1sene yasadik.sevemedim Izmir'i malesef

0|0
    0|0
  • guzel sehir severim

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim.

0|0
    0|0
  • izmiri çok severim zaten orta vadede yerleşmeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • iyidir, güzeldir ,hoştur

0|0
    0|0
  • Havasi suyu cok guzel. Ozellikle sirince harikaydi.

0|0
    0|0
  • tatile gidiyoruzzz ailece...vee süper biyerr yanii denizz kenarıı falann şahne

0|0
    0|0
  • Atatürk,Latife Hanım,saygı ve sevgi dolu,insanlar,hoşgörü,özgürlük,deniz,kum,güneş,bira,kordon

midye,gece geç saatte kıbrıs şehitlerinde kokreç yemek,kokoreç yerken tanımadığın insanlarla sohbet etmek,kağıt mendil satan çocuklarla beraber oturup yemek yemek,sevinç pastanesi,YKM,kemeraltı,Kızlarağası Hanı,Dario Moreno,Asansör,havalar ısındıktan sonra resmen balkonda yaşamak...

0|0
    0|0
  • kürkçü dükkanım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 6 yılım izmirde geçti izmir tam yaşancak yer bence

0|1
    0|0
  • kızları güzelmiş

0|1
    0|0
  • sıkıcı

0|0
    0|0
  • istanbulda doğdum büyüdüm ama izmiri ayrı severim ..

link

link

yerleşsem mi acaba :S

0|0
    0|0
  • yaşamak için en ideal şeirlerden birisi aranzda görmeyen varsa fazla beklemsn :)

0|0
    0|0
  • valla ben özlüyorum ve birgün mutlaka dönmek istiyorum .

0|0
    0|0
  • tam bir Cumhuriyet şehri. yaşamak isterdim orda.

0|0
    0|0
  • kızları güzeldir

0|0
    0|0
  • ıyıdır ızmir.

0|0
    0|0
  • boyoz ve kumru enerji deposu izmir iyi

0|0
    0|0
  • izmirde doğmak isterdim