Sıkıntıdan patlayınca siz neler yapıyorsunuz?

İşten geldim evdeyim sıkıntıdan patladım. Neler yapıyorsunuz?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Herkese bir motosiklet tavsiye ederim,benim hayatımın genel bağı odur.Bir gaza basınca allah derim.Birde otobanda ön kaldırdımmı değme keyfime:).Can sıkıntısına birebir biz motorcular olarak zaten yalnız kalamıyoruz,Her hafta sonu belli yerlere gider eğleniriz.Sende kardeşim Kendine yönelik birşeyler bul kendini farket hisset.Hayatı biraz çılgın biraz efendi,birazda duyarlı yaşamak gerek,Ben işten gelince genelde kitap okur biraz spor yapar ve bilmediğim yönlerimi bulmaya çalışırım birazda hayatı düşünürüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sevgilisi olans evgilisiyle konuşur. Sevgilisi olmayan duş+ net + kitap veya film muzik

Yorgunsa yatar ne yapacak yarın iş var

0|0
    0|0
    • bnde yatıcam az sonra en ıyısı bu sanırım

• Daha ne istiyorsun tak sevgilini koluna o magaza bu magaza dolaş maaşında yattıysa oh ne ala

• yok daha neler cumartesyı sabırsızlıkla beklıuyorum sahıle gıdıcem geceden =))

• Annem küçükken sıkı can iyidir çabuk çıkmaz derdi.Onu hatırladım :P...

0|0
    0|0
  • çay içiyorum, isteyen varsa buyursun

0|0
    0|0
  • napalım, bugün mesaiye kaldım ,yorgunum, tv'de bi film açtım arada bir de siteye takılıyorum.

yakında annem gelecek son günlerin tadını çıkarayım :)

0|0
    0|0
    • kolay gelsin :(

• iş stresi en iyi dışarda atılır, evde ne işin var, küçük şehirdeysen bi şey diyemem tabi.

• kasaba gibi bir yerdeyim

• xbox live : )) ara verdim biraz ama

0|0
    0|0
  • sevdiğim kişiyle konuşurum :)

0|0
    0|0
  • yok öyle bu durum yapacak birşey olsa sıkılmazsın saten sıkılıyorum ben sıkılmam gerektiğinde..

0|0
    0|0
  • yapacak o kadar işim var ki.çalışıyorsanız yalnızsanız her şey size bakıyor demek...

0|0
    0|0
  • arkadaslarimla takiliyorum... ya da gidip calisiyorum veya spor yapiyorum :D

0|0
    0|0
  • ... Yeni bir aşk bul !

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Dans edebilirsin, film izleyebilirsin, bulmaca çözebilirsin, bir şeyler okuyabilirsin, yeni yemek tarifleri öğrenip deneyebilirsin, bakım maskeleri yapabilirsin, örgü örebilirsin, resim çizebilirsin, fotoğraf çekebilirsin, günlük yazabilirsin

olmadı çamaşır, ütü, cam silme :)))

0|0
    0|0
  • beni anlayacak bir insanla vakit geçiririm

0|0
    0|0
  • Ben burdayım =)

0|0
    0|0
  • Anca dınlenırsın ,nasıl sıkılıyorsun :)

0|0
    0|0
  • müzik açıp tepin ;)

güzel oliyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...