Kısa fi̇lm i̇ci̇n i̇si̇m öneri̇si̇ :)?

Arkadaşlar ben bu yaz boş durmayıp kısa film çekeceğim.Bana önerebileceğiniz isim varmı? Şimdi diyeceksiniz ki hikaye olmadan isim olur mu? Ben isimden hareketle bir senaryo çıkaracağım.Herkese şimdiden teşekkürler :)

Güncellemeler:
Haydi bu kadar mı arkadaşlar :D
Daha var mı arkadaşlar :D

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• İsim değil de rüya görürüm ben, böyle anlamsız sahneler olur. Belki bir şey çıkar

Birinde böyle güzel sarışın ama fakir görünümlü bir kız vardı, güneşli bir havada kucağında minik bebekle yıkık dökük bir yerde yürüyordu.
    Birinde şöyle kezbanımsı bir kız öbürünü ters tutupdöndürüp ayakkabılığa atıyordu.
    Birinde annemin telefonuyla Beşyol'dan Avcılar'a koşup sahilde direğe tutunuyordum.

İlla isim dersen orijinal fikirlerim:

Yunan Yârim - Dilara ve Heracles bir Yunan adasında tanışır ve aşık olurlar.
    Ah Vahide - Nine torununa gençliğini anlatmaya karar verir.
    Marjinal İsimli Çocuk - Bir gün, Yasin ve Berrak çocuk sahibi olur.
    I Don't Speak English - Sultanahmet'e giden yanlız gencin İngilizcesi derdini anlatmaya yetmeyecektir.
    Gönül Yayları - Bahar ayları gelmiş, Gizem spring break için Bodrum'a gitmiştir. Başına geleceklerden ise hiç haberi yoktur.
    21 Şubat - Her şey Sadık'ın sevgilisinin doğum gününü unutmasıyla başlar.
    Bu Mu İtalyan - Bir Türk kızı İtalya'ya gider ve hayal kırıklığına uğrar.
    Böcek Korkusu - Bir grup arkadaş korkularının üstesinden gelmeye karar verir. Böceklerden korkan Zeynep de bunlardan biridir.
    Sana Kız Mı Yok - Yanlız bir Türk gencinin hayatının aşkını bulma çabası.
    Fransız Tımarhanelerinde - Gülşah gittiği yabancı ülkede bir yanlış anlama sonucu akıl hastanesine düşer.
    Sessizlikten Delirdim - Funda bir trafik kazası sonucunda sağır olur ve psikolojisi bozulur.
    Ağzını Yerim - Turist sevgili edinen Türk genci Burak, sevgilisi Sophia'ya Türkçe öğretmeye karar verir.
    Diyaliz Hastası - Bir diyaliz hastası ve kızının hayatı.
    Zamansız Gelen Fırsat - Amerikan hayranı Elif tam düzenli hayatını ülkesinde kurmayı kabullenmiştir ki reddedemeyeceği bir teklif alır.
    Asya'dan Başla - Dünya turuna çıkmayı başaran beyaz yakalının hikayesi.
    Ufuk, Tan, Doğan, Güneş - 4 kardeşin dramı.
    Zor Kız Beyza - Beyza zor bir kızdır.
    Latte'yi Şaraba Çevirmek - İsa dünyaya geri döner ve bir Starbucks çalışanına aşık olur.

Hepsi senin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Askin izleri :-P

0|1
    0|0
  • Hadi sana benden bir kıyak. " NEDEN HER YER KARANLIK "

0|1
    0|0