Kitaplarla aranız nasıl? ne tür seversiniz?

ne sıklıkla kitap okursunuz? ne tür kitap okursunuz? kitapla aranız nasıl? en son hangi kitabı okudunuz?
lütfen soğuk kahveymiş bukreymiş falan o kitaplardan bahsetmeyin.

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle her gün mutlaka okurum.Güncel romanlar, biyografi, macera tarzı kitapları seviyorum.En son okuduğum kitap Ağıtsız Kadınlar (Rıfat Mertoğlu) şuanda okuduğum ise Şizofreni Yanlız Oynanmaz (Rahmi Vidinlioğlu)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• genelde bu aralar kpss kitaplarını çok seviyorum

1|0
    0|0
  • Daha çok tarihi kitaplar okurum. Okuduuğum siyasi - felsefi kitaplar da, içerik olarak tarih kitaplarına yakındır. Üniversitede okuduğum bölüm sebebiyle bu tür kitapları terich etmekteyim. Bu tür kitapları severek okumama karşın, roman, hikaye gibi olay örgüsüne sahip kitapları okumayı da isterdim. Ama önce kitaplığımdaki kitaplarımı bitirmeliyim yeni kitaplar almadan önce.

İyi günler dilerim.

0|0
    0|0
  • Türk dili ve edebiyatı okuyorum sağ olsun bölümüm kitaplardan nefret ettirdi okuttura okuttura

1|0
    0|0
  • Bilimkurgu - Fantastik.

0|0
    0|0
  • hayatım boyunca bı kıtap okudum oda mecburıyettendı kanks

0|0
    0|0
  • canım istediğinde polisiye tarih siyasi veya gerçek hayattan hikayeler okurumda yılda 1-2 kitap diyelim :)))

0|0
    0|0
  • fantastik / klasik / siyasi değişir okuduğum tarz

en son iskender pala nın bir kitabını okumuştum

uzun zamandır okumuyorum ama

0|0
    0|0
  • Osho dışında küçükken sadece tom sawyer'ı okumuştum

0|0
    0|0
  • konusu farketmez hoşuma giden herşeyi okurum.En son Atilla ilhan-Hangi batı'yi okudum.

0|0
    0|0
  • En son Mihmanda'ı okudum.Genelde tarih ve edebiyat konularında okumayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • en son divergent bitti...

0|0
    0|0
  • Kitaplarla aram hiç yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dram- felsefe- tarih- romantik- kişisel - pskikoloji/analiz
    en son nietzche ağadadığında okudum.
    şimdi ise kürt mantolu madonna ve psikiyatristn gizli defterini okuyorum.

0|0
    0|0
  • Dini kitaplar okuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...