Dusuncelereniz nedir bu sorum hakkinda?

Arkadaslar haminizi salamliyiram.Ve Azerbaycanlilar hakda ne dusunuyosunuz sizce nasil insanlar.Durust olun icten ne geliyosa onu soyleyin;)

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur. Biz 1 millet 2 devletiz. Candır, canandır Azeriler. :) Gardaşık la biz :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ve alekum selam. Pek azeri tanidigim olmadi ama dost , kardes ulke oldugunu dusunuyorum. Ve Herseyden ote musluman kardesim olarak goruyorum azerileri.

0|0
    0|0
  • Azerbeycanlılar kürtlerden bin kat daha Türktür!

0|2
    0|0
  • güzel insanlar azerice konuşmaları hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Selam olsun tüm Azerbeycan'a. Bir çok arkadaşım var hiç bir kusurlarını görmemek ile birlikte bir çok iyi yanlarını görmüşümdür.

0|0
    0|0
  • Valla ben de başkasından duydum. Ruslar soyle diyor; Çeçen den canını, Azeri den malını, Türk ten karını koru.

0|0
    0|0
  • gardaş

0|0
    0|0
  • can azerbaycan gardaş bilirem hem yahşidirler aynı zamanda

0|0
    0|0
  • türkü kürdü azaerisi yok insan insadır

0|0
    0|1
  • bir millət, iki dövlət :)

0|0
    0|0
  • Bütün azerbaycanlıların hamini salamliyiram..

0|0
    0|0
  • severim onları :D

0|0
    0|0
  • fark etmez insan işte.daha güzel orjinal türklerdir.genelde bildiğim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• azerilerden çok tanıdım alınmaca darılmaca yok söylüyorum.

erkekleri ciddi anlamda çirkin tekkaşlı geziyorlar anlam veremedim. rüşvetle her işin dönebildiği bir yapıları var. kendi kültürlerini aşağılıyorlar ki çok kötü. azerri tvlerini izlemektense rus ya da türk yapımlarını tercih ederler. azeri her şey küçümseniyor. toplumun yüksek kesimlerindenseniz rus olmanız rus kanı taşımanız ya da rusça bilmeniz çok önemli. rusça konuşamayan biri köylü kabul ediliyor. bankalarda magazalarda sırf rusça konuşuluyor. rus kültürlerini seviyorlar. rusça konuşmayı da daha çok seviyorlar.

bunun yanında sıcak samimi insanlar. ama türklerden dahi daha tutucu baskıcı. bu da onlara fazla ikiyüzlülük veriyor. kızları türk kızlarından daha da kaprisli. ancak yardım duyguları daha gelişmiş, kimisi türkleri havalı buluyor, sevmiyor.

hemen hemen hepsi ermenilerden nefret ediyor, türkiyeyi ise çok seviyorlar.

okumak için buraya gelmek de bir ayrıcalıkmış.

0|0
    0|0
    • Yazdiklarinin bazilari dogru bazilari deil.Ama ne yalan soyleyim ben hic rusca konusamiyorum ve o kadarda sevmem yani bayilmiyorum onlara.En iyisi Turk ya:)

• kendi ülkenizi küçümsemeyin ama. bu beni cidden üzmüştü.
      dogru olmayan kısımları düzeltirsen sevinirim, bir azeriden daha yorum alalım =)

• Azerileri severim.

0|0
    0|0
  • Azeriler candir, canimizdir. Tanidiklarim hep cok sicakkanli insanlardi yalniz hepsinde gordugum kotu bir ozellik, kendi islerine baskalrna yaptrmayi seviyolar biraz:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...