Sanat ile ilgiliniz var mı?

Sanatın bir dalı ile ilgilenir misiniz?
hangi sanat dalı?

Yalnız, profesyonel olarak olmasa da, bir ciddiyeti olsun.. :) Müzik dinleyen müzik ile ilgileniyorum demesin. ya da tesadüfen bir sergi görmüş resimle gibi...

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• üni. yıllarında tiyatromuz vardı...
    gitsem mi acaba yine bir gruba katılsam mı?
    hı naapim?

0|0
    0|0
    • Git katıl. güzeldir. pek bir özendiğim şey lakin sıfır yetenek o konuda.

• ooohh oley dostlarda toplaşsın ne güzel muhabbet olsun :D :D
      hayeller gerçekleşse de gerçekleşmesede bir mutluluk olsun ortada :)

• La sen iyi gaz veriyon ha :))

Erkekler Ne Diyor 22

• '' Şuraya bir hatun çizelim ne bilim belki birini ayartacaktır ''

1|0
    0|0
  • ELEKTRO GİTAR ÇALARIM GURUBUMUZ VAR BASİT DEĞİL CFELERE ÇIKARIM İHTİYAÇ DURUMUNDA PARTİLEREDE GELİNİR ANKARADAYIM Bİ MESAJ ATIN YETER HOŞ SOHBET
    GÜZELŞ Bİ GÜN GEÇİRİRİZ

1|0
    0|0
  • Ufak çaplı müzisyenim. Şarkı yazar bestelerim. Seçmeli derslerden ses ve söyleşi bilgisi'ni aldım ve hocayla özel olarak şan çalışıyorum.
    6 senelik sinemacıyım. bu alanda 2. kez üniversite okuyorum.
    Seçmeli olarak resim, desen gibi çizim atolyesi dersleri alıyorum. Kalemim iyidir ancak boya kullanımına hiç girişmedim.
    Yine seçmeli derslerden performans sanatı'nı aldım. Bu da bildiğiniz üzere tiyatro ve oyunculuk üzerinedir.

0|0
    0|0
  • Yazıyorum ve kendi çapımda çiziyorum. Bilenler ziyadesiyle iyi bilir...

1|0
    0|0
  • bir ara müzik programlarını kullanmaya calısıyodum ama yapadım bir ara çizmek istiyorum ama üşengeclik hep

0|0
    0|0
  • bilgisayarlar bir sanat dalına girer mi?

0|0
    0|0
  • Müzik ile ilgileniyorum

0|0
    0|0
  • müzikle ilgiliyim sesim güzel değil ama gitar (akustik, klasik, bas), bağlama, cümbüş, ud, darbuka, davul ve yan flüt çalabiliyorum

0|0
    0|0
  • Ben sanat adamıyım

0|0
    0|0
  • öyle kötü alışkanlıklarım yok :)

0|0
    0|0
  • Müzikle ilgileniyorum diğer sanat dallarında çok yeteneksizim :/

0|0
    0|0
  • Resim, fotoğraf, müzik, ve seks sanatıyla ilgileniyor yapıyorum.

0|0
    0|1
  • Müzik. Detayını boşver.

0|0
    0|0
  • Şarkı söylüyorum ve tiyatro yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • şiir, hikaye ve senaryo.

0|0
    0|0
  • klasik gitar çalıyorum 7 yıldır

0|0
    0|1
  • hayır ilgilenmiyorum fakat sanat'çı ruhluyumdur

0|0
    0|0
  • adım sanat çünkü ben bir beatmakerim.

0|0
    0|0
  • Ara sıra tiyatroya giderim anca o

0|0
    0|0
  • Müzikle ilgileniyorum

0|0
    0|0
  • sanat sepet uğraşıyoruz işte :))

0|0
    0|0
    • öyle böyle yapıyoruz bişeyler diyorsun :D

• ayy yaa, ressamların hep öyle problemi varmış. Bir atölyen olursa belirli zaman koyarsan falan oluyormuş.. pahalı olduğu içinde birkaç kişi birleşince ucuza geliyormuş. keşke yapabilseniz zamanınız olsa...

• evet aslında iki arkadaşımla planlarımız var birlikte atölye açacağız ama bakalım sorunları aşarsak

• Prodüktörüm ve aynı zamanda hobi olarakta klavye çalarım (piyano)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Müzik dışında her şey ile ilgileniyorum diyebilirdim ancak son günlerde belli başlı programlar sayesinde kendi çekimlerime fon müziği de hazırlıyorum, bilmem sayılır mı? :)

Resim, karakelem veya yağlı boya, kendimce çekimlerim, şiirlerim, yazılarım kendi ortaya çıkardığım bir takım görsel ürünler.Mini maketler kendi tasarımım yine kullanacağım ürünler.Ben sanatsız bir hayat düşünemiyorum.Bütün etim, kemiğim, nefesim sanat gibi.

0|0
    0|0
    • ne marifetlisiniz. merak ettim özellikler çekim dediklerinizi... eğer özel değilse, veya burada paylaşmak isterseniz paylaşsanız ne güzel olur :)

• Teşekkür ederim :) Kendime ait bir site oluşturma aşamasındayım şu an blog gibi.Bir takım hazırlıklar söz konusu.Bütün paylaşımlarımı oradan sunma niyetimdeyim.Telif hakkı konusunda hassasım biraz çünkü böylece eserlerimi garanti altına almış olacağım.Minik çekimlerimi sizinle paylaşmak isterim ancak dediğim gibi zamanı geldiğinde :) Şu an hazırlayacağım blog için tanıtım bir video planını yapıyorum en azından arka planda çalınacak müziği paylaşabilirim, dediğim gibi sadece tanıtım :) Bu müzik üzerine kendi çekimlerimi koyacağım : www.youtube.com/watch?v=rPFGWVKXxm0&feature=kp

• Amatör kalem kusucusu. Kabul oluyor mu?

0|1
    0|0
  • Tiyatro.

0|0
    0|0
  • çizim yapmaya bayılırım , elime alırım bir fırça istediğim gibi boyarım, farklı tarzda şarkılar dinlemeye bayılırım işte böyle :)

0|0
    0|0
  • resım cızerım karakalem gıbı :) o kalemın kagıda degmesı gıbı mesela zıhnımdekılerın dısa vurması...

0|0
    0|0
  • Cizim yapiyorum, yagli boyaya basladim, mimarlik okuyorum buda kismen sanatsal bir bölüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...