Matrax dinleyen var mı... ?

Matrax dinleyen var mı benden başka :) Matraxcılar burada mi :))

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dinlediğimi söyleyemem

Önce her şey reklam ve para oldu.
    Bunun üzerine gitti kitle kaybı yaşadı
    Yetmedi zekirdek de süper üyelik çıkardılar
    Olmadı kaldırdılar
    Siteyi de zaten sinek avliyor.

Zeki ruhunu kaybetti maalesef. En azından yıllar öncesinden dinleyenler bugünden haz almaz :)

Cut.

0|0
    0|0
    • Demek istediğim bu benim ruhunu kaybetti.

• @bahadirbilal bari zekirdek. com' a bulaşmasaydı bu ticari işler :) Ki kendi fikrim bu.

• Biraz olayın özündeyim ben. Özü ve kattıkları bozulmadıkça bence bir sakıncası yok.. E tabi bu da benim düşüncem :)

Erkekler Ne Diyor 5

• İdris abi ile isim şehir.

Kim söyledi bu sovanı?

0|0
    0|0
  • Artık paraya döktü zeki'cim işi.Tek kişilik göstersinin reklamnından tutunda her şeye kadar reklama çevirdi güzelim programı zaten tek kişilik gösterisi ne zaman başladı o zamandan beri dinlemiyorum, yoksa matrax'ı ilk dinyelecilirinden biriyimdir.

0|0
    0|0
    • Yok ben öyle düşünmüyorum ne kadar kazaniyorsa hakki radyoculuk da en iyisi bence tek kişilik gösterilerinin olmasida iyi başka şehirler de canlı görmek isteyenler de var sonuçta

• Demek istediğimi anlamadınız galiba? Ben o gösterilerden para kazanması hakkı değil demiyorum.Asıl mesele kendi reklamının programın önüne geçmesi her dinleyicisi telefona bağlandığında "GÖSTERİYE GELİYOR MUSUN CANIM" demesi programı baltalıyor mesela.
      Mesela "SENİ ÇOK SEVDİM EĞER BU GECE GECENİN KAHRAMANI OLURSAN SANA GÖSTERİ BİLETİ HEDİYE EDİCEM" tarzı işleri programı baltalıyor.Yani artık iki lafından birisi gösteri olmuş ama şunu yaparsa bana göre daha iyi olur program aralarında reklamını kayıttan yapsa daha iyi olur görüşündeyim.

• Eskiden dinlerdim artık dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • mercimek mercimek mercimekkk

0|0
    0|0
  • Eskiden dinlerdim, şakalar varken.şimdi yayın devam ediyor mu bilmiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bazen zeki beni çok ama çok sinirlendiriyor ama yine de ara sıra dinliyorum bir işle uğraşırken iyi gidiyor :)

0|0
    0|0
  • önceden çok dinlerdim

0|0
    0|0
  • Benim o, zekirdekte severim efenim. Arada dinlemek şartıyla binevi nostalji.

0|0
    0|0
  • Evet ben eskiden dinliyordum ama simdi o kadar gulup eglenemiyorum

0|0
    0|0
  • Yok dinlemiyorum ilk defa duydum

0|0
    0|0
  • zeki candır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...