Hint filmleri sevmeyen var mı ya da benim gibi bağımlısı olan?

sevmiyorsanız neden seviyorsanız hangi filmle başladınız ve öneriniz nedir? :)

0|1
13|32

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben sevmiyorum kore severim :)

0|0
    0|0
  • Nefret ederim kesinlikle zaman kaybi insana hicbir sey katmayan filmler hepsi

0|0
    0|0
  • hatrı sayılır bir sayıya ulaştım sanırım. karanlık ve barfi en iyi bulduklarım.mumbai günlükleri de hint filmleri tarzının çok dışında.

0|0
    0|0
  • Bollywood filmleri izlenmez mi yaa bir zamanlar günde 2 kez bile izliyordum en sevdiğin film hangisi izlememişsem izliyim

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum ya görüntüleri hiç hoşuma gitmiyor. Güzelim kızların hint kınasından hiçbir yanı gözükmüyor yazık ediyorlar.

0|0
    0|0
  • Hint filmlerini sevmem Japon filmlerini de (korku filmleri hariç) neden bilmiyorum hiç hoş gelmiyo ya

0|0
    0|0
  • Aamir Khan'ın üstüne tanımam.3 Idiot ile başladım çok sevdim.Özellikle Talaash ve Ghajini'yi öneririm.

0|0
    0|0
  • Hint filimlerini severek izlerim ilk 3 idiots la baslamistim enson da rab ne bana di jodi'yi izledim harikaydi

0|0
    0|0
    • teşekkürler şimdi izlicem bende rab ne bana di jodi bunu bende senin gibi 3idiots ile başladım aamr khan bir harika :)

• Sevmiyorum ilgimi çekmiyor

0|0
    0|0
  • Shahrukh Khannn<3<3

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum Hint filmlerini

0|0
    0|0
    • peki nedeni ney ?

• 3idiots beğenilmez miii :)) o zaman fanaayı izle :)

• Begenmedim.Sınavlarım bitsin bakıcam o halde tesekkurler :)

• bende cok severim nerden izliyorsun hint filimlerini ben bulamiyorum

0|0
    0|0
  • severim 3idiot ve barfi ile basladım izlemeye ama bazen gereksiz uzun geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...