Güzel şarkı söyleyemiyorum?

sesim güzel ama şarkı söylerken kontrol edemiyorum. sesim ince zaten sesimi yükseltmek isteyince cırtlak çıkıyor. bazen çok güzel ayarlıyorum ama çoğu zaman sesim kontrolden çıkıyor. ne yapmam gerek?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yardımcı olabilirim ben bu işe internetten gitar çalmayi öğrenerek başladım. Ve şu an fena da sayılmaz bir sesim var gogila emir aydın ve ensar deniz yazip dinleyebilirsin. Eger yardım istersen mesaj atman yeterli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• demekkı sen yanlıs bılıosn kanks sesın guzel deılmıs :D

0|0
    1|0
  • şarkı söylemek gibi bir zorumluluk var harelde.

1|0
    0|0
  • hayır söyleyemem. ben dinlemekten yanayım. zaten benim dinlediğim şarkıları söyleyemez herkes :)

0|0
    0|0
  • istersen bana özelden ya da buraya bir kaydını gönder bende sana ne yapman gerektiğini söliyim not:müzik öğretmeniyim...

0|0
    0|0
  • bir şey yapamazsın kabullen.

0|0
    0|0
  • Eğitim almayı denedin mi? Ya da düşündün mü? Çok bilmiş gibi görünmeyeyim aman ciddi sordum.

0|0
    0|0
    • Düşündüm de maddi durumum el vermiyor.

• Öyleyse tavsiyem online olarak eğitim videosu araştırman. Çoğu zaman nefes oluyor bunların sebebi ancak pek bilgili değilim bu konuda. Hele ki dinlemeden hiçbirşey diyemem. O yüzden eğitim videosu bak.

• Diyafram nefesi almayı biliyorum sadece.

• şarkı söyleme

0|0
    0|0
  • herkezin sesi güzel olacak diye bir şey yok sende söyleme

0|0
    0|0
  • ŞARKI SÖYLEMEMEK :)

0|0
    0|0
  • sana ders verebilirim?

0|0
    0|0
  • hayatta daha önemli seyler var

0|0
    0|0
  • GÜZEL OKUYANLARDAN KUR'AN DİNLE , Ve kendin oku , Oradaki zor harfleri çıkarırken sesini kontrol etmeyi öğreneceksin ama
    Güzel şarkı söylemek çok mu lazım
    Allah için biraz düşün yani
    İnsanların dikkatini çekmek, onların hoşuna gitmek için değil kendin için insanlar için birşeyler yapmaya çalış bence

0|0
    0|0
    • Arapça şarkı söylüyorum zaten.

• arapça meselesi değil kur'an da Harflerin dizilişi farklı oldugu ve vurguların düzgün yapılması için en ince ayrıntısına kadar bilindiği için Kur'an dedim.Tecvit ve makamlı okuma meselesi de var.
      Şöyle düşün türkçe konusurken "k" harfini "ke" diye okursun ama ünsüz çıkar denildiğinde kkkk zorlanırsın anladın mı meseleyi

Kızlar Ne Diyor 6

• Bizim ev 3katlı sabahları bir şarkı söylüyorum 3katta yankılanıyo bu arada sesim kötü kendime öz güvenim full

1|0
    0|0
  • Benim sesi duysan şükür namazı kılarsın

2|0
    0|0
  • Ders alabilirsin

1|0
    0|0
  • Bu kadar ise yapacak bir şey yok geçmiş olsun allah kurtarsın. http://www.youtube.com/watch?v=TnOq42xNThY

0|0
    0|0
  • herkesin bir ses aralığı vardır
    yüksek perdeden söylemeye çalışırsan yapamazsın

0|0
    0|0
  • vantilatöre karşı şarkı söylemeyi dene de bak gör o zaman sesin nasıl güzel çıkıyor sjhdfsjdfs

0|0
    0|0
Yükleniyor...