Ne yapabilirim? Arkadaşlar? Çok istiyorum gerçekten?

Ben yurtdışına gitmek istiyorum. En büyük hayalimdir Las Vegas a gitmek istiyorum. Bu hayalimi nasıl gerçekleştirebilirim? Tek başıma gidicem ama dilim de yok ne yapabilirim?
Ciddi yanıtlar verin lütfen hiç bir fikrim yok saçma sapan cevaplar yazmayın

Güncellemeler:
Hadi birazdaha cevap :(
Bu arada arkadaşlar tavsiye etti git diye ama ben tam emin değilim sadece fikir almak istedim
herkese teşekkürler sağolun :)

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• adam akıllı bir dil kursuna git mesela British Street filan..onlarn programları oluyor ya da takip ediyorlar..work and travel gibi programlar..hem dil öğrenirsin hemde seni yönlendirirler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Saçma sapan yorumlar yapmayın diye yazmışsın ama sorunun saçma sapan olduğu hiç aklına gelmedi mi?
    1) Yabancı dilin, özellikle de ingilizcen veya ispanyolcan yoksa seni 2 dk'da ya hastanelik ederler ya da kapı dışarı (Las Vegas'ta "hispanic" oranı yüzde kaç bilmiyorum ama bazen amerika'da ispanyolca da işe yarayabiliyor.) Çünkü yabancı dilin olmadığından ve yalnız gideceğinden seni havaalanından içeri bile salmazlar.
    2) Neden Las Vegas? Kumar mı oynamayı seviyorsun? Eğer evetse, git Kıbrıs'a, oraya vize istemezler, gidiş geliş ve tüm konaklamalar daha ucuz ve kumarhane dolu heryer.
    3) Şimdi aklıma geldi, ingilizcen olmadığı için ve orada sana göz kulak olacak yakının da yoksa, zaten vize de vermezler.
    Bence sen ilk önce yabancı dil öğrenmek için Malta'ya veya İngiltere'ye bir git, oradaki deneyimlerine göre Amerika'ya da gitmeyi hala istiyorsan gidersin.
    Ama bu işler plansız olursa, planlamadığın kötü sonuçlarla karşılaşma olasılığın %1500.
    Demedi deme!

0|1
    0|0
    • Hayır yani sadece fikir edinmek istedim
      1. Las vegas ta kumar hane olduğunu bilmiyodum sağol
      2. Niye hastanelik etsinler?
      3. Ben oraya gezmeye gitmeyi düşünüyodum ama sanırım başka bir ülke düşüneceğim
      Sağol :)

• 1) Las Vegas, Nevada Çölü'nün Utah ve Los Angeles arasında kalan bölümünde yer alır. Tamamiyle kumarhane sektörünün baskın olduğu yüzlerce otele sahiptir. Tabiri caizse kumarhaneler şehridir ve km2'ye en çok kumarhanenin düştüğü, dünyanın en büyük kumarhanelerinin bulunduğu şehirlerden biridir.
      2) Amerika'ya yabancı dil bilip de öğrenim görmeye giden arkadaşlara bile önce 1-2 günlük seminerler verdiler ki kuralları şaşırıp (özellikle erkek öğrenciler için) hapishanelerde "Afro-Amerikan" arkadaşların kız arkadaşları olmasınlar diye. Elbette her sokağı veya şehri berbat bir yer değil Amerikan'ın. Ama yine de Türkiye ve birçok Avrupa ülkesinden daha tehlikeli olduğu kesin. 10'larca arkadaşım var New York, Manatthan'ın göbeğinde darpa veya hırsızlığa uğrayan.
      3) Gezmek istiyorsan ve bunu yurt dışında dil bilmeden yapacaksan:
      a) Tanıdığın ve güvenebileceğin bir yere git ki, o seni gezdirsin, göz kulak olsun.
      b) Ben yalnız olmak istiyorum diyorsan, o zaman tura katıl. Rehberin olsun.

• Teşekkürler ;)) Vazgeçiçem sanırım :)

• Sen yinede olur olmaz yerlere tek başına gitme bence hatta sana örnek olarak film linki paylaşıyorum gidenlere ne oluyormuş izle diye..
    www.hdizleme.com/...stel-1-turkce-dublaj-izle.html
    www.hdizleme.com/...stel-2-turkce-dublaj-izle.html
    bu filmleri izle ve muhtemel başına gelebilecek olayları düşün...

0|0
    0|0
  • Parayı bulman gerekiyor. Pasaport vize işlerini halledersin zaten. İngilizce çat pat öğrensende olur. orada illaki bir Türk'e denk gelirsin. Para lazım.

0|0
    0|0
  • Önce dil öğrenmen gerekli. Piyasada pıtrak gibi türediler kurslar. İy bir kurs almakla yetinmeyip kendine pratik yapabileceğin ortamlarda bulun. interpals. net diye bir site var. Buradan insanlarla tanışıp sesli diyaloglara girerek pratik geliştirebilirsiniz.çok kısa zamanda olmayacaktır ama. sonrasında da parayı bulup işlemleri tamamlarsın.

0|0
    0|0
    • Sağolun teşekkürler :)
      Para biriktirmeye başladım Kurslara gideceğim :)

• burada las vegas'ın çok tehlikeli bir yer olduğu yazılmış ama hiç alakası yok. Yasadışı bir işe girişmeşsen dünya'nın en güvenli şehridir vegas. Kumar ve strip club'lar yasal. Buralarda kimsenin başına bir iş gelmez. Ama fuhuş ve uyuşturucu defacto olarak yasal olsa da kanunen yasak olduğu için başına bir iş gelirse yasal hakkını arayamazsın. Bu sebeple de böyle şeylere bulaşırsan başına bir iş gelme olasılığı artar.

0|0
    0|0
  • bır keere tur ıle gıdersenız tadı cıkmıyor benım basmadıgım tek kıta avusturalya kıtası ınglızce bılceksın bılmesende ılerıderece ıngılızceyı ne ypacaksın kı yasamya gıtmıyorsun sonucta ama yıne de tuyolar veırıım kı vegas ortamıorada turla gezılecek bı rtam degıl emın ol

0|0
    0|0
    • Turla gezilecek bir ortam değil derken biraz bilgi lütfen ihtiyacım var :((

• oldu sağol

• rıca ederım

• benim dilimi ödünç verebilirim

0|0
    0|0
  • her yıl dünyanın dört bir yanından binlerce insan gidiyorsa sende gidebilirsin en basit ingilizcede mi yok? ve tabiki biraz nakit

0|0
    0|0
    • Yok işte ama kurslara yazılacağım :)
      Sağol ;)

• sordugun soru saçma zaten. dil kursuna yazıl anlaşacak kadar ögren en azından. birde bilmedigin yerler başına ne gelir bilemezsin.

0|0
    0|0
    • Neresi saçma ya? sadece fikir istedim bu kadar
      internet den bakıyorum yurtdışı turlarına

• binecektın tur ucaklarına yanına verecekler bir cevırmen doya doya gezecen bundan kolay

0|0
    0|0
    • Olabilir mantıklı sağol ;)

• ben de las vegası çok istiyorum ama sen nie las vegass :):)

0|0
    0|0
    • Sanane ya
      doğru dürüst cevap vermeyeceksen
      Kayboll !!

• nesi var bu cevabın amk. ilk defa bir bayan las vegas dedi de şaşırdım sadece

• Ya kaybol şurdan gereksizz !!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...