Erkek cenneti ukrayna lviv?

ukrayna lviv'in son yapılan nüfus sayımına göre ½89'unun kadın oldugunu ve polislerin bile kadın oldugunu biliyormusunuz (:

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Bileti hangi güne istersin sen git yeter ben alıcam ;))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• her erkeğe 100 kadın net düşüyor

0|0
    0|0
    • birde şöyle birşey var kızları hem çok samimi hem çok güzel hem aç hem delikanlı. yaw bir erkek daha ne istesin (:

• Vay be tam erkeklere göre :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• uçak bileti alda gidelim.

0|1
    0|0
  • oraya giden cennete düştü desene

0|1
    0|0
  • Arkadasim, haberturkun ayda bir yayinladigi boyle sacma sapan gaz haberlere lutfen inanmayin. Ben yurt disinda yasadigimdan bizzat o sehirde is seyahati olarak 4 gun bulundum. Boyle bir olay yok, gazeteye hangi istatistik kurumundan bu bilgileri aldiklarini israrla her haberi yayinladiklarinda soruyorum. Hic bir cevap alamadim.

0|0
    0|0
  • bize bilgiyi verdigin icin sagol bu zamanda ukraynaya gitmek sakat savas bitsin gideriz:)

0|0
    0|0
    • lvivde birşey yok valla bizim abiler daha dün geldiler. yaw ukrayna yaşıyor (:

• İstatistik yanlış.Bunu ekleyeyim.Kadınlarını çok güzel olduğu doğru.Kadın için gitseniz bile oradaki tarihi ve mimari yapıları gezmeden gelmeyiniz.40 yaşından sonra kuzey ülkelerinin kadınlarının güzelliği kalmıyor.Zaten siz de paket yapıp eve getirmeyeceksiniz zaten.Aslında bizim kızlara bir şeyler katsınlar diye...Neyse, tövbe tövbeee :)))

0|0
    0|0
  • hayır bilmiyordum yenice öğrendim sağol

0|0
    0|0
  • gidiyorum :P

0|0
    0|0
  • ukraynaya otobüs nerden geçer :D

0|0
    0|0
  • Ukrayna karışık pampa.