Anime Hakkında görüşleriniz neler?

erkek arkadaşlar ve kız arkadaşlar kafamda bir soru var anime'nin ne olduğunu bilen ve izlemeyenler izlememenizdeki sebebepler neler saçma mı buluyorsunuz çocuksu veya gereksiz falan mı? görüşlerinizi esirgemeyin lütfen ^ v ^

1|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• 11 - 14 yaşlarındayken kafayı taktığım sey sonra sacma buldum ama anime izleyici kitlesi genelde yaşı yüksektir her anime cocuksuda değildir yaş gruplarına göre bölümleri var. yani zevk meselesi

0|0
    0|0
  • Naruto
    one piece
    dragenball
    noir
    sailor moon
    izliyorum ve dahasi

0|0
    0|0
  • Oturup dizi takip etme huyum olsa izlerdim ama bir de çok duygusal olmasalar...

0|0
    0|0
    • Duygusalı gerçekten duygusaldır salya sümük ağlatır :D ama en iyi yanı istediğin her tarz-tür de bulabilmen diye düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• çocuksu bulmak çok saçma sadece çizim olduğu için çoğu yayınlanan türk dizilerinden daha manevi şeyler işliyorlar

0|0
    0|0
  • çok severim ayrıcalık olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Bencede, anlamayana saçma-çocuksu anlayanın hayatına ise güzellik neşe ve renklilik kattığına inandığım bir sanat diye düşünüyorum

• Neden saçma olsun ki? Çizimleri tatlıdır, bir çoğunun efsanedir senaryosu. Gereksiz falan da değil.

0|0
    0|0
    • Benim için nefes almaktan farksız zaten, hakkında neden olumsuz düşünenler var diye merak ediyorum facebook da anti-anime grubu bile gördüm :(

• Haklısın bu açıdan fazla düşünmemiştim çoğusu zaten bir filmi türkçe dublajlı arayan kişiler zevk meselesini geçtim farklı bir dil'e, din'e, kültüre, insanlara karşı yatkınlığını arttırıyor.
      Seras beni yese gıkım çıkmaz :D

• Gıkı çıkana şaşarım zaten :D

• saçma brazes asley brokke johhny sins asa dan şaşman kans

0|0
    0|0
Yükleniyor...