Game of Thrones 4. Sezon 8. bölüm de mi?

Çok tuaf oldu ya =) ? gerçekten diyorum harbi harbi? Game of Thrones » 4. Sezon » 8. bölüm de mi ama =)

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Isyan ettim böyle senaryo mu olur ilk sezondan beri niye yapıyorlar böyle şeyler. Syrio Forel, Eddard Stark, Robb Stark, Renly Baratheon, Khal Drogo, son olarak da Oberyn Martell hep sevdiğim karakterler bunlar saniyeler içinde öldüler. Arya Stark kaldı bir tek favorim. Lannister düşmanı kim varsa destekliyorum, yaşasın Westeros'un tek ve gerçek kralı Stannis :)

0|0
    0|0
    • ya ben en cok khal droga uzuldum =) ama karısına bıtıyorum

• Hiçbir düelloyu kaybetmeyen adam minicik kesiğin iltihaplanmasıyla toprak oldu. Sonsuza kadar gece diyarlarında at sürsün :)

• aynenen ya

• kimse kusura bakmasında o sahne George R.R. Martin'in saçmaladığı bir sahne ancak Hulk gibi bişey kafayı parmaklarla sıkarak patlatabilir insan parmaklarında kas yok tendonların keskin limitleri vardır yani öyle birşey adam mutant felan değilse mümkün değil.
    Ayrıca okadar tecrübeli bir savaşçı öyle büyük bir hata yapmaz.

0|0
    0|0
  • Adamın anasını ağlattı derken, gözlerim pörtledi. Şaştım kaldım :))

1|1
    0|0
  • son sahnesinde neydi öyle ya içim tuhaf oldu valla. adamda salak yere sermişken işini bitirsene darlandım valla

0|0
    0|0
  • merak ettim bu diziyi şimdi :/

0|0
    0|0
  • Daha neler olucak bir bilseniz :D haftaya olan bölümün fragmanı çıktı duvarla ilgili olucak. Sezon finalide Tyrion ile ilgili olucak ve Kızıl düğünden sonraki en iyi bölüm olucak bence emin olun :) Olaylar kopuyo..

0|0
    0|0
    • anlatmaa =)

• ay anlatma anlatma heycanı kaçıyo :)

• =) vuruyorum smdı sızı

• bir ben sevemedim şu diziyi heralde

0|0
    0|0
  • aynen psikolojim bozuldu :)

0|0
    0|0
  • son 1 dakika içinde ruh halim nasıl değişti simdiye kadar çektiğim en iyi s"ktirdi herhalde :D

0|0
    0|0
    • =) göz olayı mı

• hayır ben kızıl düğünü daha önceden biliyordum orada pek sasırmadım ama küçük seytan ölmüyor diye biliyordum birden herifin dişleri fırladı gözünü oydu falan alev aldı beynim kaldırmadı :D

• Bugün izledim son sahnesiyle sezonun en sevdiğim bölümü oldu.

0|0
    0|0
  • Fasulye Mi?

0|0
    0|0
  • insanı tetikliyor yaw bu film :)

0|0
    0|0
  • Evet ama öyle birşey olacağını anlamıştım :D

0|0
    0|0
  • hayır olmadı :D