Arkadaşlar klasik bir soru gibi gelecek ama müzik önerisi istiyorum?

Önceliğim yabancı ama Türkçe de olabilir böyle rock müzik tarzı olursa sevinirim veya heavy metal böyle stres atacak türden bir şarkı önerisi pls?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Apocalyptica candır :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Metal rock özel ilgi alanım. Alter bridge - metalingus. Children of bodom - youre better of dead. Skyfire - under a pitch black sky. 12 stones - broken. Story of the year - anthem for dying day. Metallica - prince charming. Atreyu - when two are one. Nickelback - next go round. Bon jovi - its my life. Avenged sevenfold - god hates us. Avenged sevenfold - nightmare. Mudvayne - forget to remember. Lamb of god - redneck. Motörhead - ace of spades. Meshuggah - bleed. Crematory - greed. Hoobastank - the reason. Three days grace - chalk outline. Every time i die - kill the music. Metallica - ronnie. Slipknot - requiem. Stone sour - made of scars. Static x - cold. Static x - destroyer. Trivium - the deceived. Trivium - declaration. Trivium - suffocating sight. Trivium - washing away me in the tides. Avenged sevenfold - lost. Avngd svnfld - bat country. Avn. - beast and harlot. Alter bridge - one day remains. Simple plan - last one standiing. Good charlotte - the river. Yanlışlıkla yoruma yazmışım kusurumu şeyetmeyin :D

1|0
    0|0
    • Zaten yorumu okuyup teşekkür etmiştim ama tekrar buraya yazdığın için tekrar teşekkür ederim

• Rica ederim , ne yaptıgımı bilmyorum uykusuzluktan kusura bakma. İyi dinlemeler. Lazım olursa bir tık uzagındayım :D

• Metallica - Turn The Page

1|0
    0|0
  • 12 stones - yesterday geçenlerde buldum iyi gibi

1|0
    0|0
  • Çok var ya tek tek yazdım belki onlarca kere bu sefer de yapardım da fazla zamanım yok :)
    O yüzden şununla idare edersin :
    Ozzy Ozbourne - Mr. Crowley
    Metallica'dan da önüne ne gelirse :)
    My Chemical Romance sevdiğim bir grup onların da şarkılarının çoğu iyi.

0|0
    0|0
    • Metal rock özel ilgi alanım. Alter bridge - metalingus. Children of bodom - youre better of dead. Skyfire - under a pitch black sky. 12 stones - broken. Story of the year - anthem for dying day. Metallica - prince charming. Atreyu - when two are one. Nickelback - next go round. Bon jovi - its my life. Avenged sevenfold - god hates us. Avenged sevenfold - nightmare. Mudvayne - forget to remember. Lamb of god - redneck. Motörhead - ace of spades. Meshuggah - bleed. Crematory - greed. Hoobastank - the reason. Three days grace - chalk outline. Every time i die - kill the music. Metallica - ronnie. Slipknot - requiem. Stone sour - made of scars. Static x - cold. Static x - destroyer. Trivium - the deceived. Trivium - declaration. Trivium - suffocating sight. Trivium - washing away me in the tides. Avenged sevenfold - lost. Avngd svnfld - bat country. Avn. - beast and harlot. Alter bridge - one day remains. Simple plan - last one standiing. Good charlotte -

• Çok teşekkür ederim arkadaşlar :D

• Rica ederim :)

• Manowar - Sons of odin, her derde çare :)

1|0
    0|0
  • Lİnk veremiyorum maalesef ama

Aeden - Destination

Aeden - Clair Obscur

tavsiye ederim...

1|0
    0|0
  • Pek bilinmeyen bir şarkı ama tüm stresimi bununla atabiliyorum, kesinlikle öneririm ^^

http://www.youtube.com/watch?v=n2FBZH2f13o

0|0
    0|0
  • pentagram ve kurbanın şarkıları çok sardı lan beni bu aralar tavsiye ederim tabi ogün şanlısoyda olabilir :))

0|0
    0|0
  • Skrillex ft damian marley.

0|0
    0|0
  • Yaşru Ulytau dinle rahatlarsın rock grup

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...