Bu filmi bilen var mı? Adı ne?

Yıllar önce gece yarısı tv de bir film izlemiştim. Filmin adını hatırlamıyorum ama ya rus yada fransız filmiydi. Filmdeki çocuğun adı sebastian dı. Hizmetçi bir kıza aşıktı. Bu hizmetçi kız otel gibi bir yerde çalışıyordu. Sebastianda bu otelde garsondu. Bu Sebastianın babası ünlü bir adamdı ama sebastianla babası birbirlerini tanımıyorlardı..

Bir gün sebastianın sevdiği kız çocuğun babasının odasını temizlemeye giriyor. Tabi sebastianın babası olduğunu bilmiyor. Eğiliyor ve klozeti temizliyor, adam da kıza taciz ediyor. Sonra sebastianla babası baba-oğul olduklarını öğreniyorlar ve sebastian babasına silah çekiyor falan filan...

Evet bu filmi bilen var mı? Adı ne?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• sebastian herzaman garsondur kaderi bu onun..

ama filmi bilemedim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• "Boynu Bükükler" olmadığı kesin..

1|1
    0|0
  • Korkunç Ayının İntikamı.

1|0
    0|0
  • Eve Dönüş diye bir film var aslında ama onun annesi lez heralde :)

Büyük ihtimal eve dönüş

0|0
    0|0
    • Eve dönüş değil onu izledim.

• aşkı memnu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İzlediğim bir filme benziyor konusu ama sanırım o değil. Kız hem çocukla hem de babasıyla mı ilişki yaşıyor filmde.

0|0
    0|0
    • Hayır. Çocukla ilişki yaşıyor. Ama çocuğun babası o otelde kalıyor ve kız adamın odasını temizlemeye girdiğinde adam kızı taciz ediyor. Tabi ne adam çocuğunu biliyor ne çocuk babasını nede kız adamın çocuğun babası olduğunu.

• He bilemedim o zaman. Korku filmi olsaydı bir site var orda soruyorsun ne sorarsan biliyorlar ama sadece korku filmlerini araştırıyorlar :(

Yükleniyor...