Hadi film önerin! Her tarzda olur?

Hadi film önerin! Her tarzda olur. Cevaplarınız bekliyooruuum

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Iron Man serisi, hem komik hemde müthiş bir filmdir, çoğunlukla söylenen filmleri söylemek istemiyorum (Yeşil yol, Esaretin bedeli, The god father vb) bu filmler dünyanın en iyi filmleri oldukları için söylemeyen yoktur sanırım (sakın bana bu filmleri izlemediğini söyleme, eğer izlemediysen hayatında büyük bir boşluk vardır:) neyse devam edim, az demin yorumları okudum yazan olmamış bu yazdığım filmleri zaman kaybetmeden izle.

Esaretin bedeli,

Yeşil yol,(Hayatımda ağladığım tek filmdir)

3 aptal,

İnception,

Umudunu kaybetme,

Leon sevginin gücü,

amelie,

Fight club (Eğer filmi sevmezsen, bilki filmi iyi izlememişsindir)

The god father (İnsansın mafya babası olma isteği geliyor)

Her çocuk özeldir (Aamir khan filmleri müthiştir, hepsini izle :) )

Fanaa

Matrix (Vuuv! bu filme hayran kalmıştım)

Residen evil (Bu film izlediği en iyi bilim kurgu filmidir, serisinide izle, bu filmde yaptığı hareketleri ve canvarları görünce deli gibi bağırdığım olmuştur)

Bak benden sana tavsiye, Yenilmezler filmini kesinlikle izle ama o filmi izlmenin kuralları vardır, Hulk filminin tüm serisini izliceksin, Iron man serisinin tüm filmlerini izliceksin, Kaptan amerika ve Thor`unda bunları izlemssen Yenilmezlerler filmini izlemeyi aklından bile geçirme.

Geldik Şizofreni, korku ve gerilim filmlerine,

Gerilim filmi olarak; Paranormal activity`i şiddetle öneririm izlediğim en iyi gerilim filmlerinden dir, yanlız filmi izlerken çok şey bekleme, bu diğer korku filmlerine benzemez, biraz sakin ancak gerilimi dorukta olan bir filmidir.

NOT:Şizofreni filmlere hastayımdır bunları izlemeden ölme sakın.

Siyah kuğu

Akıl oyunları

Fight Club

Zindan Adası (Favorimdir)

Makinist

Benden bu kadar, daha önerecek yüzlerce film var ama harft yetmedi 1800 e yakın harf yazdım :) Hadi iyi seyirler :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Mr Brooks (tavsiye ederim ismi biraz garip aldanma çok güzeldir), kadın avcısı, Aşk Engel Tanımaz (Notting Hill).

0|0
    0|0
    • Mr.Brooks güzel filmdi son sahneden içim titredi, ağzım açık kaldı ama rüya olduğunu anlayınca bir oh çektim.

• evet müziğide güzel, başrol oyuncusu kadında Defne Samyeli'ne benziyor de mi?

• Cin alinin ayse ile imtihanı kanks

0|0
    0|0
  • Amelie
    up
    mr bean's holiday

Biraz da ağır dozlardan :)

Mr Nobody
    memento

0|0
    0|0
  • Tavan Arası
    her tur olur dedın

0|0
    0|0
  • great gatsby

0|0
    0|0
  • Ghajini. banada bu sitede birisi önermişti. emin ol çok süper.

0|0
    0|0
  • mezarına tükerecegim flim izle biraz +18 korku içeriyor ama sen bilirsin :)

0|0
    0|0
  • KOLPAÇİNO , GDO KARAKEDİ ,

0|0
    0|0
  • amelie

0|0
    0|0
  • film zamanı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5