Kızlar Sevgilinizle ne tür film izlemeyi seversiniz?

aşk

macera

bilim kurgu

gerilim

dram

korku

erotik

p*rno

animasyon

çizgi film

vereceginz cevap benim icin cok onemlidir

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• korku,gerılım flmı amaaa her sefernde ben daldgımda benı korkutuyorr. :( sınemada bgırıordm az klsn .D agzmı kapttı :D

0|0
    0|0
    • tskler :)

• ONA RAZIYIM, BASKA BISI YAPARLAR DIYE KORKUOM EN COK GULDGM DE KACARKEN DUSEN COCUKTU ZAVALLI YA

• :D:D dusene gulunurrrr

Kızlar Ne Diyor 8

• korku-macera en güzeli vıcık vıcık aşk sevmem öyle.

1|1
    0|0
  • aşk hayatta izleyemedim.. romantik komedi bi ihtimal.. genelde bilim kurgu yada animasyon tarzı. çizgi filmlerden cok hoşlanır da kendileri.. bense nefret ederim.. yada aksiyon olur mutlaka vurdulu kırdılı seyler işte.. iğrenç ötesi yani..

0|1
    0|0
    • bu benim ukalam dada var meger soyleyemezmıs bnde zorla aksıyon ızlttrrmısım kıza

• Neden sağa sola bakıyorsun ki filme bakmak yerine?

• ya aşk fılmlerı sıradan gelıyor, ne bılıym olay hep bellıdır bı ılıskı vardır, ya sonnda kavusurlar yada bırıısı olur molur kavusamazlar baska bı alternatıfı yok sevmıyorm :)

• Romantik komedi.

0|1
    0|0
  • korku fılımı sevıyoruz bız cunkı ben tek ızlıyemıyorum bı onunla ızlıyorum:))

0|1
    0|0
    • izleme ya bebişi korkutmayın:D

• :) neden ya belkı izlemek ıstegı fılm vardır ama korkuyordur ben öyleyımvalla izlemek ıstıyorum ama tek basıma olunca ızleyemıyorum esımle ızlıyoruz sonra gece ben uyumuyorum onuda uyutmuyorum:))

• romantik iyidir. zira korku filmine gittiğimizde benim kahkaha attığım bölümlerde kendisi çığlık atıyor, fırlıyor yerinden.

0|0
    0|0
  • ben korku seviyorum ama erkek arkadasım pek hoslanmıyor, o yüzden genellikle romantik komedi, bilim kurgu felan takılıyoruz :/

0|0
    0|0
  • ortak bi noktada buluşuruz. dublajlı izlememek kaydıyla

0|0
    0|0
  • fark etmez, gerçekten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hepsi olabilir, birlikte izlemek önemli.

0|0
    0|0
  • hepsını seyrederım ama ağlamaklı olmasın fazla..

0|0
    0|0
  • romantik severler

0|0
    0|0
Yükleniyor...