En yakından takip ettiğiniz dizi hangisi? Niçin bu kadar seviyorsunuz?

Gayet güzel gündemlik bir soru;

* En sevdiğiniz dizi hangisi?
* Siz bu diziyi niçin seviyorsunuz?
* O diziyi diğerlerinden farklı kılan sizce nedir?

Ben cevap vereyim;
En sevdiğim dizi: Da Vinci's Demons.
Çünkü orada Tom Riley ve Blake Ritson var :) Şaka tabii ki :)
Leonardo di ser Piero da Vinci'nin hayatını anlatıyor. Üstelik sadece hayatının bilinen basit kısımlarını değil suyun altında, kimsenin görmediği kısımlarına da değiniyor. Tabiri caizse Da Vinci'nin Şifresi kitabı tadında. Fakat tek bir fark var, burada Da Vinci'nin şifrelerini çözen bir profesör yok. Da Vinci'nin kendisi hayatın ve bilinmezlerin şifresini çözüp yine şifreler halinde kendisinden sonraki nesile aktaracak.
Şifreler, şifreler... Evet şifreler önemli.
Kesinlikle izlemenizi öneririm. Ama öyle kuru kuruya bir dizi anlayışınız varsa izlemeyin.
Önce kitapları okuyun -ki okumuşsunuzdur- daha sonra diziyi izlerseniz daha verimli olacaktır :)
Özellikle ikinci sezonunda sizi bir sürpriz bekliyor olacak, hepiniz şaşıracaksınız :)

Güncellemeler:
Arkadaşlar, algınızda bir problem olduğunu sanmıyorum. Sevdiğiniz dizinin ismi, neden o diziyi sevdiğiniz ve o dizinin diğerlerinden farkı şeklinde sordum.

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• White Collar
    Matt Bomer ve FBI dizilerine aşık olduğum için takip ediyorum ama bunun yanında kast ve kurgu süper. Kendini bağlıyor izleyicilerine zaten Türk dizilerinden tiksiniyorum.
    Ama her zaman white collar vs. kanun ve düzen
    ikisi arasında kalıyorum
    edit: bu kanun ve düzen tv de yayınlanan sezonuyla o oyuncuları seviyorum. bir ara sezondu yanlış hatırlamıyorsam normali tvde yok.

0|0
    0|0
    • White collar.. Bunu da izlemek istiyorum da 1 senedir bir türlü başlayamadım :) Finaller, mezuniyet filan artık yazın rahat rahat izlerim :)

• tavsiye ederim şekerim, mutlaka izle.

Erkekler Ne Diyor 11

• Arrow konusu cok surukleyici
    The Tomorrow People konu surukleyici

kara para ask engin akyurek severim.

1|0
    0|0
  • şu an için game of the thrones ve da vinci's demons ama önceden spartacus -rome -being human gibi dizileri de takip ediyordum.

1|0
    0|0
    • Ben G. of Thrones izlemiyorum artık, çok bozdular ilk sezon güzeldi. Şimdi resmen dizinin sonunu görebiliyoruz, sıkıcı geliyor

• ne olursa olsun türk dizilerinden milyon kat iyidir...

• kaçak dizisini takip ediyorum gerilim aksiyonları severim

1|0
    0|0
  • Resurrection. Film tadında olduğu için izliyorum. Çekim kalitesi iyi.

1|0
    0|0
  • GAME OF THRONES yazarım buraya giderim.

1|0
    0|0
  • the walking dead

seviyorum çünkü insanlar yerine zombiler var:))

1|0
    0|0
  • Dizi sevmiyorum. Arada bir kardeş payına bakarım o kadar

0|0
    0|0
  • Cennet mahallesi..ferhatın pembe ile olan aski cok dramatik bir sekilde ialeniyor.

0|0
    0|0
  • seksenler, yabancı damat, çiçek taksi..

0|0
    0|0
  • Arka sokaklar tabi ve doktorlar doğduğumdan beri var :D

0|0
    0|0
  • k. vadisi, not defteri, kaçak, umutsuz ev kadınları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• supernatural dean <3 türk olarak sadece kara para aşk dizisini izliyorum diğerlerinden daha farklı geliyor bana

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum. Soranlara şiddetle öneriyorum bu diziyi.
    Türkçe konuşturmaları ve Türklerden oldukça fazla bahsetmeleri ayrı bi' cezbetti beni.:):)

1|0
    0|0
  • türk olarak karagül en sevdiğim:) hep bir olay hep bir heyecan:))

1|0
    0|0
  • karadayıyı izlerim ve takip ederim hayatın gerçeklerini anlatıyo buna inanıyorum :)

1|0
    0|0
  • karagül. kurgusu hoşuma gidiyor, diğer Türk dizilerinden biraz farklı. klasiğin dışında

1|0
    0|0
  • Kardes payi :) cok komikler, esprileri cok orjinal :)

1|0
    0|0
  • Arrow <3

0|0
    0|0
    • Soruyu rica etsem tekrar okur musun, özellikle açıklamayı..

• Kabacalık değil hiç kusura bakmayın. Soru soruyorum sırf cevap olsun diye cevap veriyorsunuz. Madem makul bir şey söylemeyeceksiniz soruma o zaman hiç zahmet etmeyin.

• Sadece bana yorum yapıyorsunuz? hayırdır yani alıp veremediğiniz ne? sizi ilgilendirmiyor nasıl cevap verdiğim

• pek dizi sevmem ama arkadaşım hoşgeldine bakıyorum arada

0|0
    0|0
  • Da Vinci's Demons -> BLAKE RITSON.

0|0
    0|0
  • Kardeş payı
    Diziyi Ahmet kural' ı izlemiş olmak için izliyorum. Adamın tipine giyimine mimiklerine konuşmasına tarzına hayranlığım var.
    diziyi farklı kılan şey de kesinlikle Ahmet kural 'ın varolması diyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...