Arkadaşlar ağlatan filmler önerir misiniz?

Ama klasik sevgili konusunun dışında daha farklı bir konudan ağlatan filmler önerirseniz mutlu olurum, romantik önereceksenizde farklı bir şey önerirseniz iyi olur ^.^

0|0
920

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• İncir reçeli : )

0|0
    0|0
  • 7 pound
    black

0|0
    0|0
  • Bende Türk Filmi ''Canım kardeşim'' Tarık akan ve Halit akçatepe var :...( çocuk hasta Çocuğa tv çalıyorlar :(

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • babam ve oğlum john q ben ağlamadım ama sen belki ağlarsın çok duygusal

0|0
    0|0
  • Kusursuz Dünya ve Kalpazanlar filmi beni çok etkilemişti gözlerim dolmuştu özellikle kalpazanlarda yahudilere almanların yaptığı zulümler anlatılıyor

0|0
    0|0
    • o zaman kesinn izliyorum beni en çok üzen konulardan biridir, çünkü gerçeğe dayanan bir acı

• dikkate aldım önerilerini :) teeşekkürler :)

• rica ederim

• kaplumbağalarda uçar.

0|0
    0|0
  • Black
    The Untouchables
    The Ultimate Gift
    The Notebook
    Hachi: A Dog's Tale

Tavsiye ederim. Özellikle de hayvan severseniz Hachi: A Dog's Tale mutlaka izleyin.

0|0
    0|0
    • hachikoyu izledim gerçekten güzeldi, black en çok ağladıklarımdan biri ve yeri bende çok özel notebook izledim hüzünlendirdi ama ağlatmadı The Untouchables, The Ultimate Gift izlemedim bakarım :) :)

• Bu arada yanlış yazmışım The Intouchables olacak doğrusu. Benim hoşuma gitmişti.

• aaaaaaaa Intouchables miş düz olarak :D

• Ghaıjın

0|0
    0|0
    • izledim :)))

• cam acalım benı ızle oluymu gey tut elımı cukulata almaya gıdcez :D onu ızledım bunu ızledım :D

• lilja4ever insanın içini burkuyor

0|0
    0|0
  • şimdi ya da asla...

0|0
    0|0
  • ISSIZ ADAM ;(

0|0
    0|0
  • Dedemin insanları

0|0
    0|0
  • evim sensin.. ağladım.

0|0
    0|0
  • hachico

not defteri

0|0
    0|0
  • kanlı elmas

0|0
    0|0
  • Kaledeki yalnizlik

0|0
    0|0
  • Korku Flimleri İzle Bence Korkudan Ağlarsın :D

0|0
    0|0
    • korku filmini çok severim ama maalesef çoook korktugum film hiç olmadı genelde zombiler bana korkutucu geliyor netteki hemen hemen tüm zombi filmlerini de izledim şu an dizi olarak walking dead'ı izliyorum :)

• isa nın çilesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...