Bu filmin adı neydi?

bir film görmüştüm sapıkcaydı bir karı koca ya da sevgili fakir doyuruyoruz diye sokaktan bir fakir kızı evlerine alıyorlardı sonra şarabına bişey katıp sapıklıklarına alet ediyorlardı adam tecavüz ediyordu kadında bişeyler yapıyordu, kız hiç sesini çıkarmıyordu sonra yaratık gibi bişey oluyordu bu filmin adı ne?

Güncellemeler:
filmde eva green e benzeyen bir kadın vardı ya da oydu

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Filmi anladım ama çok yanlış anlatmışsın,

Filmin adı; "splice"

Fakir bir kızı yanlarına almıyorlar; genetik mühendisi bir çift kendi genleriyle çeşitli hayvanların genlerini çorba yaparak yeni bir canlı türü yaratıyorlar, bu ilk başta dişi, çiftleşme zamanı gelince adama sarkmaya başlıyor, adamda abaza kalmış, kabul ediyor, iş üstündeyken kadına yakalanıyorlar, bu yaratık da sonra erkek olup kadına tecavüz ediyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tecavüze uğrayan yaratığın intikamı

1|0
    0|0
  • Film işte :)

0|0
    0|0
  • kim yaratık oluyor kız mı ?

0|0
    0|0
  • "atın intikamı" olabilir mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Valla o kadar film izledim , tecavüzden sonra yaratığa dönen kız görmedim ama kalıma bu film geldi link du bakem şansımı deniyim :))

0|0
    0|0
  • Konu tanıdık geliyor ama çıkaramadım adını. Dizi gibi bişi olabilir mi bahsettiğin Master of horror diye mini dizi serisi var onda bu tarz bişi vardı. Kız insan eti falan mı yiyor. Filmin başında kızı birinden kurtarıp mı eve alıyorlardı.

0|0
    0|0
  • google ya yaz aynısını bak bakarım ne çıkacak :D

0|0
    0|0
  • gerçek kesit-sarı bıyık- flash tv bunları googleda arat kesin bulursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...