Bir Sırp Filmini izlediniz mi?

A serbian film.
İzlediniz mi arkadaşlar?
Acaba bu filmin yönetmeni nasıl bir manyak nasıl bir ruh hastasıydı :/ etkisinden haftalarca kurtulamadığım , psikolojimi alt üst eden filmdir kendileri.
İzleyenlerin yorumlarını merak ettim. Film hakkındaki düşünceleriniz nelerdir arkadaşlar?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Başını izlerken oha lan p*rno bu dedim sonra hssktr m.k yok artık lan vay m.k moduna geçtim etkisi çok uzun sürmedi ama.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• DİKKAT SPOİLER İÇERİR!: Filmi izledim. Diğer birçok filmden çok farklı. Yeni doğan bebek üzerine çekilen olsun, adamın kendi çocuğu ile cinsel birleşmeyi konu edinip çekilen olsun birçok sahne insanın kanını donduran nitelikte. Fakat bunun gibi birçok film var piyasada. Bu film sadece seks imajını aşırı şekilde ön planda tutmuş. Bana soracak olursanız sanat açısından paha biçilemez, izleyene verdiği mesaj açısından kocaman bir 0 olan film. Bazı filmler vardır izledikten sonra hayata bakışınız değişir, sözlerinden ve olaylarından etkilenip yeni bir ben kazanırsınız. 'A Serbian Film' size ne kazandırdı?

0|1
    0|0
    • A SERBİAN Kazandırsa kazandırsa tiksinti kazandırır. Sahnelerde uç olaylar aşırı yüklenmeler elbette var sırplar bu tarz filmlerde daha aykırılar öneriniz varsa alabilirmiyim?

• Sırp hükumetine karşı çekilmiş bir film. Öneri derken tam anlayamadım?

• Ahh neden bunları izliyorsun böyle ^^

1|0
    0|0
  • Aslında çok etkileyici bir film ancak ben hiç etkilenmedim ayrıca filmde oynayanların hepsi şu anda mesleklerine devam ediyor yani hepsi birer p.yıldızı yani onlar için tiksindirici bişey olduğunu zannetmiyorum ancak kadının kafasını kestikten sonra devam etmesi azıcık dokandı

0|0
    0|0
  • saçma sapan ve boş bir film
    sıradışı olacağız diye sadece saçmalamışlar ve iğrençleşmişler
    filmin bu kadar spekülasyon yaratmasının tek sebebi, gereksiz şiddet ve sapkınlık görüntüleri.
    ben sonuna kadar seyretme gereği bile duymadım. piskolojim falan bozulduğundan değil, sıkıcı ve boş bir film olduğundan.

1|0
    0|0
  • Defalarca izledim ara ara da izlerim film hakkında yorumuma gelince ben çok prf. bulmadım açıkcası son sahneler daha iyi olabilirdi kadını palaile parçalamadan önce daha farklı fantezilere yer verilebilirdi Yeni doğmuş olayı tasvip etmemekle beraber farklı bir çizgi olmuş

0|0
    0|0
    • Ayrıca bu tarz filmlerde sırplar iyidir ama Serbian da bana göre biraz sönük kalmışlar :/

• Sodomo'nun 120 günü (farklı isimleride var) The Human 1 ve 2 birde bunlara bak beğenirsen başka öneride de bulunabilirim

• s.k gibi bir film

0|0
    0|0
  • bakıcam su filmi meraklandırdınız iice

0|0
    0|0
  • daha izlemedim :/

0|0
    0|0
  • ben ızlemedım kanks ama yınede yorum yaptım sorru

0|0
    0|0
  • izledim ama atlaya atlaya filmde verilmek istenen mesaj çok daha farklı derindi lakin film b*k gibiydi, izlemeyin derim

0|0
    0|0
    • nasıl bir mesaj vardı anlatsana bir shjdjahjsd adamlar pislik yapmak için çekmiş filmi işte asdghjj

• mesela? sırplar bunları yapıyolarmıymış? yok daha neler. bunları hangi insan yapabilir. özellikle şu yeni doğmuş bebek olayı kafayı yedirtmişti bana ! :/

• evet o harbiden iğrenç ama mesela kişilik ve karakterler üzerinden acizlik vs bakımından gönderme yapmışlar katliamlara, birçok olaya ama tabi ki onları anlatmak için böyle bir film gerekmezdi, zaten filmin adından da göndermeler olduğu anlaşılıyor, sırp filmi neden denilsin ki? Filmin son sahneleri ve o bebek beni baya etkilemişti

• izlemez olsaydım senaristine sövdüm

0|0
    0|0
  • He yok, sadece becerip öldürdüğü kadın sahnesini...

0|0
    0|0
  • çok sapıkça bir filmdi. izlemiştim.

0|0
    0|0
  • İzlemeye korktuğum tek film ama merak ediyorum bir gün izleyeceğim

0|0
    0|0
  • izlenecek bir film değil

0|0
    0|0
  • izledim gerçekten iğrenç film ama hiç etkilenmedim :D

0|0
    0|0
    • nasıl etkilenmedim :/ ruh sağlığım bozuldu :/ hagsghdh

• nasıl etkilenmedin yazıcaktın galiba? :D

Ne biliyim işte etkilenmedim :D Ruh sağlığım filan herşey yolundaydı :D

Kızlar Ne Diyor 6

• 3.partta kusacaktım devam ettim. Cidden gerilim filmi canavarlar şunlar vs diye algılıyoruz ama bu çok aşmış. Fenaydı yani. Beğendim baya. Psikopat bir film.

0|0
    0|0
  • Ben izledim bir erkek arkadasimla isimiz kalmadi gecenin bir vakti yattik yataga actik izledik. Etkisinden cikamadim uzun sure surekli aklima o igrenc sahneler geldi

0|0
    0|0
  • şu an izliyorum ya merak ettirdin iyi mi? ilk partın sonundayım yorumda yaparım bitince :D

0|0
    0|0
  • anca yarısına kadar dayandım zaman kaybı

0|0
    0|0
  • İzlemedim de merak oluştu şimdi izleyesim geldi :/

0|0
    0|0
    • böyle bi' film yok :/ sonra gelip soruyu neden açtın diye sövme bana ://

• 0,1 gram beyni olan izlemesin sakın izlemeyin. merak falan bunları geçin hayatınızda çok şey değişir benden söylemesi, rica ediyorum izlemeyin. her şeyden tiksindim nokta.

bunu yazmış biri yoruma :D izlemiyorum ama merak da etmedim değil :/

• asdhafdghafsdgh evet çok etkiliyo insanı :D

• İzledim begenmedim.Amac izlensin bir kac da mesaj vereyim olmus.

0|0
    0|0
Yükleniyor...