Türk sineması bağımlılık mı yapıyor acaba?

Arkadaslar tv de genelde izlediğimiz bir film çıkarsa bunu izlemiştik deyip kanal değiştiririz. Bu filmi beğenmişsek bir iki kez daha izlediğimiz olmuştur.

Sorum şu, ben Türk sinemalarını sayısız kez kaç izlediğimi bilmeden tekrar tekrar izlediğim oluyor, sıkılmadan hem de:D

Acaba ben mi çok seviyorum, yoksa sizlerin Türk sinemaları hakkında böyle bir durumunuz var mı?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• var valla eski türk filmlerini ne kadar saçma bulsam da seyrediyorum :))) bide saçma bulmayıp sevdiklerim var selvi boylum al yazmalım gibi hele onları sanki ilk defa seyrediyormuşum gibi çakılıp kalıyorum bu nu anlarımda saçma bulduklarımı hala niye izliyorum hiç anlamam:))))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• drama olanlar içimi bunaltıyor, kaç kızım adam sana kötülük yapacak diyorum ama kız kaçmıyor, sonra sinilenip kanal değiştiriyorum. Komedi olanları ise izlerim tekrar tekrar :) bilmem niyeyse izleniyor ve sıkmıyor o filmler

1|0
    0|0
  • seninle aynı kaderi paylaşan milyonlarca insan vardır die düşünüyorum.şahsen ben günde 3 film izleyen biri olarak yeni filmlerden izlediklerimi direk arşive kaldırıyorum tat vermiyor yani ama kemal sunal şener şen bunları her gün izle sıkılmazsın yani bende seninle aynı kaderi paylaşıyorum

0|0
    0|0
  • Sadece eski türk filmlerini özellikle Kemal Sunalın oynadigi filmleri tvde her gordugumde sıkılmadan izliyorum.eski türk filmleri bağımlılık yapiyor,aralarinda azıcık biraz saçma olanlari olsada cok guzeldi eskiden filmler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Olmaz mı :) Ne olduğunu anlayamadığımız bi tat var o filmlerde. Duygular, espiriler, tiplemeler bambaşka sanki. Mesela Hababam Sınıfını 1000 kerede izlemiş olsam hala kahkahalarla güler, aynı keyifle izlerim bıkmadan. Ayy olsada izlesek ya şimdi :D

1|0
    0|0
  • Bayılırım türk filmlerine:) Şimdiki dizilerden çok daha iyiler kurguları muhteşem, muhteşem bir enerji, çizgi roman tadı.. klasik sinema öğeleriyle dolu ve genelde seyirciyi memnun eden sonlara sahipler, klasikler yani..

Ama çocukken ceylan ve emrah filmlerini de çok izledim. Tecavüz sahneleriyle dolu filmler vs.. Doğum sahneleri.. Bu acıları oturup oturup izliyordum şimdi pişmanım :))

0|0
    0|0
    • onlarla beraber nice filmde doğurduk münir özkulla fakir olduk erol taşla öldük :Ddeişik bi tad var

• evet anamız ağladı gerçekten yani:))

• eski türk filmlerinde ki tadı hiç bir filmde alamam o kadar zihnime kazınmışlar ki

1960 yılındakiler değil ama

0|0
    0|0
  • Evet ya Adile Naşit'i gördüğüm zaman kaç kere izlemiş olsamda izlerim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...