Kendimi özletmeli miyim, yoksa bu şekilde devam mı etmeliyim?

Benim hoşlandığım bir çocuk var. Ondan hoşlandığımı anladığına eminim. Benden hoşlanıp hoşlanmadığı konusunda şüpheliyim. Facebooktan sürekli şekilde konuşuyoruz gece uyuyana kadar. Sabah kalktığımızdan geceye kadar. Zaten dışarı çıkmayı pek seven bir tip değil.

Konuşurken bana çok sıcak davranıyor. Mesela bir işi oluyor. 2 dk ya gelirim bekle falan diyor. Benimle konuşmak istiyormuş gibi hissediyorum ama haliyle artık konuşa konuşa konuşacak birşeyimiz kalmadı. Sürekli napıyon muhabbeti de dönmüyor yani. Ne yapmalıyım sizce, nasıl konu bulmalıyım ya da 2 3 gün hiç konuşmasam da kendimi özletsem mi, yoksa aynen böyle devam mı etsem, çok kararsızım, ne yapmalıyım?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• 2-3 gn fazla. bir öğleden sonra dışarı ıkıyorum de. 3 saat yok ol.

gündüzleri dışarı çık ki. seni dışarıya davet etmek ya da yanına gelmek zorunda kalsın.

o kada saat boşuna konuşmaz erkek evladı senden hoşlanıyor ama çekingen belli..

3 saatlik yokluklar ve dışarı çıkmalar bahenesi uydur.

ne bileyim alişveriş merkezine gideceğim tshirt bakacaım falan de..

ben sıkılırım falan derse. sende gel sitersen hem fikrini alırım diye bahane türet.

olay bu kadar net çok fazla da kasmanın gereği yok...

0|0
    0|0
    • evet aynen katılıyorum... uyapman gereken en mantıklı şey bu gibi görünüyor...

Erkekler Ne Diyor 2

• özletsen ne değişir ki aa ben seni özledim hadi arkdaş olalım mı diyecek amacın birliktelikse denildiği gibi dışarı çıkma eğilimini ver

0|0
    0|0
  • sana yeryüzünün en büyük sözünü söylicem.. sıkı duuurr... GÖNÜL KAÇANI KOVALAR... biraz özlet kendini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bütün gün evden çıkmadan konuşursanız anlatacak bir şeyiniz de kalmaz tabi. Kalk dışarı çık bir şeyler yap hep faceden konuşmak zorunda değilsiniz ki biraz da telefondan konuşun gez, gezdiğin yerleri anlat filan böyle gitmez sıkılırsınız bir yerden sonra.

0|0
    0|0
    • sıkıldık zaten.. ama telefonu arızalı kullanamıyor şuan..

• Gezin dolaşın madem konuşacak bir şeyiniz kalmamış karşılıklı sıkılacağınıza kendinize zaman ayırın akşamları konuşun.

• Ara ver bıraz çünkü sürekli sphbet muhabbet ettiğinizd gerçekten konuşucak bişeyiniz kalmıyo buyüzden biraz ara verin 4 veya 5 gün konuşmayın ondan sonra ztn bu 4 5 gün içersinde birbirinizle paylaşıcak şeyleriniz olacaktır mutlaka...yine de son karar senin

0|0
    0|0
  • konu bulsam dedin mi hiç

biraz riski göze al dünya politikasını konuş sanat konuş falan

0|0
    0|0
    • öyle şeyler konuşabileceğim biri değil. serseri bir tip.. geyik muhabbetini seviyor sanıırm.

• owww boş geç derim öyleyse

Yükleniyor...