Kapat

Çinlilerin bebek yediği doğrumu?

böyle bişey duydum bi bilginiz var mı gerçek mi bu?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• evet malesef doğru cenin yiyorlar... onların bir atasözlerinde canlı olan herşeyi yiyebileceklerini söylüyorlardı inanmamıştım... ayrıca kuluçkadaki yumurtaları belli bir süre geçtikten sonra etli-kanlı hale gelince onu da yiyorlar iğrenç ötesi bişey

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayır,

İnternette dolaşan resimleri kastediyorsan, o Çinli sapık bir sanatçının "insanları yemek" adlı projesi

0|0
    0|0
  • yok artıkk daha nelerr çok saçmaa köpek yiolar tamam da bebek yicek kadar da yamyam değillerdir yahu!

0|0
    0|0
  • geçenlerde gazete'de okumuştum kuzey korede çin'den gelen kaçak ilaçların içinde insan eti kalıntıları çıkmış yani bu adamlardan herşey beklenir..

0|0
    0|0
  • Onu bilmiyorum ancak canlı maymunun beynini yediklerini gördüm.

0|0
    0|0
  • Fakirlik işte adamlar dana eti bulamiyorlar insan beleş olnca haliyle.. :D

0|0
    0|0
  • ne yazııkki doğru..''cenin'' olarak google'dan aratabiliirsin :/ uzakdoğuda bu gibi çok iğrençlikler var..filipinlerde köpeklerin derisini canlı canlı yüzüp haşladıktan sonra yediklerine şahit oldum :/

0|0
    0|0
  • Allah belalarını versin hareket eden herşeyi yiyorlar

0|0
    0|0
  • adamlar herşeyi götürüyorlar buda doğru olabilir:(

0|0
    0|0
  • caniler

0|0
    0|0
  • yamyamlık olur bu..

0|0
    0|0
  • onlar herşeyı yaparlar

0|0
    0|0
  • evet, mantı yapıp yiyorlar...yani bir filmde görmüştüm. genç kalmak için kadınlar yiyordu.

0|0
    0|0
  • hareket eden herşeyi yer onlar

bu yüzden inanabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben de duymuştum cenin yediklerini.

0|0
    0|0
  • çinli değil japonlar cenin yiyor bebek değil hatta japonyanın en pahalı yiyeceği anne kardında daha doğmamış ceninler özel kavonozlarda saklanıyorlar bir güzel pişirtip afiyetle yiyorlar tiksinç millet ne olcak ..

0|0
    0|0
  • Malesef aynen ya Allah belalarını versin.

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • ceninden mı bahsedıyorsun?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...