Game of Thrones izleyenler sezondan memnun musunuz?

ben tek düze gidiyor demeye başlamıştım ki yine şaşırttılar bölüm 8'de.
spoiler

sansa'nın prof yalanı oberyn martelle kazandı derken ibretlik ölümü, tyrion lanninster'in böcek hikayesiyle oberyn in ölümünün bağlantısı da dikkatlerden kaçmadı.
arya'nın gülüşte bombaydı :)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Oberyn ölmedi, yüreklerde yaşıyor.

( Hayatımda gördüğüm en boktan ölüm şekliydi. )

0|0
    0|0
    • "You Raped Her. You Murdered Her. You Killed Her Children.” deyü çemkirdi oberyn, beyni patlamadan 10 saniye evvel.

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok sinirlene sinirlene izledim bu bölümü ekrana yumruk attım nerdeyse o herif nasıl öldü ya.

0|1
    0|0
  • oberyn kadar etkileyen başka sahne olmadı artistlik yapayım derken canından oldu

0|1
    0|0
    • sahne acayip gerçekçi olmuş yalnız. dehşet.

• parası neyse verelim karşim olmaz öyle şey, o dizi bitecek

• :D evet yaa
      adamakıllı izlediğim bir dizi var onu da sinemada heba etmesinler :(

• Spoiler vermeyin lan imansızlar. Anladık oberyn ölüyo.

0|0
    0|0
  • baylıdım

0|0
    0|0
  • Nasıl ölür ya şoktayım :(

0|0
    0|0
  • sansa benim favori karakterimdi baştan beri. şimdi sanırım ipler eline geçmeye başlıcak.

0|0
    0|0
    • Sansa malinin nesini seviyorsun ya

• ben resmen kadınla kendimi özdeşleştirmişim. ailecek biseksler falan ya. oh tanrım, cidden çok üzüldüm.

• https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10419981_10203109539033038_5055790274861264965_n.jpg

Erkekler Ne Diyor 8

• bir game of thrones bir hannibal bu adamlar benim dizi zevkimden ne istiyor arkadaş kabus ettiler bana dizi keyfimi. Kimi sevdiysek ölüyor lan burada da mı böyle hadi sevdiğimiz bırakır gider. Dizide de mi böyledir

0|1
    0|0
    • prison break, dexter, spartacus. diziler gerçekçi oluyor artık üstad, iyi adamlar ölüyor.

• O adam tam efsane ölünecek rollere sean beanı çağırın diye reklam mı verıyorlar napıyorlar :D Hele game of thrones dan sonra adamın adı çıktı yok artık filan iyice delirtti hayranlarını dizi başlar başlamaz kelle gidince :D film için teşekkürler izlerim bir boş vaktimde ben gideyim geç oldu sohbet için de teşekkürler iyi geceler

• iyi geceler ben teşekkür ederim.

• oberyn nasıl öldü la öyle

0|1
    0|0
  • Son bölümü sevmedim. Bir tek Arya'nın gülüşüne bayıldım sdD:

0|1
    0|0
  • tırt aga :D adamın kafasını patlattılar mk

0|1
    0|0
  • Pazartesi günleri benim için spoiler yeme günü oldu.Her pazartesi şu diziden 3-5er tane spoiler yemeden diziye başlayamıyorum artık karar aldım çıkar çıkmaz izleyecem bu nedir ya

0|0
    0|0
  • sezonun bitmesini bekliyorum hepsini aynı gün izlicem :)

0|0
    0|0
  • davinci s deamons izliyorum.tavsiye üzerine

0|0
    0|0
  • Çok zorladı şansını iki metrelik adamı devirmiş uzaktan lafını soksana :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...