Bunun tam olarak ne işe yaradığını bilen var mı? 3 dakika içinde açıklamalı cevap veren En iyi cevabı kapar ^^?

http://i.hizliresim.com/A2PpzX.jpg bunun tam olarak ne işe yaradığını bilen var mı? 3 dakika içinde açıklamalı cevap veren En iyi cevabı kapar. bu çeşit bir konuda da yardıma ihtiyacım olduğu için sordum bilen birileri çıkarsa diye dolaylı yoldan sormuş olayım dedim ^^

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• dizliği koluna mı taktın tekmelik değil mi o

0|0
    0|0
    • yok be hocam bu kadar ince dizlik olmaz zaten. hem dizlik olsa koluma takıp niye resim çekeyim, dizime takardım. kurnazlık arıyosun.. yapma :D

• kemiklik mi kolluk mu :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Play attention bunun adı.

0|0
    0|0
  • Memurların kullandığı bişey sürekli masa başında çalıştıkları için kollarına onu takıyorlar gömleklerine ve kollarına zarar gelmiyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • kol romatizması için mi? :D :D

0|0
    0|0
    • Kol romatizması ne ya ilk defa duyuyom o_O

• diğer arkadaşta razı olduğuna göre beni seç mutlu olayım :D

• mantıklı bir sebep olmalı, kararlarımı karşımdakinin cinsine göre değiştirmem. çok önemli bir konu değil tabi ki bu eic seçip memleketi kurtarmıcam tabi ki ama ne yaparsın prensip ^^

Erkekler Ne Diyor 5

• kolunu incitti isen atel olmalı.koluna destek sağlaması için.

0|0
    0|0
  • Bilgisayar masasına dayadığında koluna kan gitmez bazen onu engellemek için mi?

0|0
    0|0
    • Malesef doğru değil dostum ama o kadar mantıklı iyi yazmışsın ki ben bile acaba mı dedim :D

• Dizlik değilmi bu be? :)

0|0
    0|0
  • Bilgisayara oturunca elin mouse u tutuş açısı değişsinde zarar görmesin diye bir aparatmı

0|0
    0|0
  • Sol el , sanırım Elizabeth zarar görmesin diye hep bunlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...