Yok mu bu klibi bilen ya of?

arkadaşlar bir klip arıyorum bir ölü getiriliyor arabayla ve ölüyü morga koyuyorlar yalnız morg bekçisi daha sonra morga gidiyor ve morgda birden bütün herkes canlanıyor ve adamın teki şarkı söylüyor morg bekçisi korkup hemen kaçıp telefona sarılıyor ve sonra klibin sonunda şarkı söyleyen ölü bekçinin önünden geçip gidiyor öyle bişeydi eski bir klip geçende sordum kimse bilememdi yok mu bilen yawwwwwwwww

Güncellemeler:
off ya koca sitede bilen yok
ya ilkten bir ölüyü arabayla getiriyorlar ölüyü sedyeyle morga taşıyorlar sonrasında morga bir yetkili giriyor bekçi işte tabi morgta bir yığın sedye üzerinde ölü var birden bir ölü seydeden elini uzatıp bekçini elini tutuyor bekçi korkudan diğer tarafa atıyor kendini ama ordanda bir ölü yine bekçiye arkadan sarılıyor ondan sonrası biraz tuha bir müzği var kızgınlıkla söytlüyor adam işte bekçide bu arada kaçıp hemen polisi arıyor ölüler canlandı diye öyle işteee bulan varsa helal olsun yaniii

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• 0|0
    0|0
    • yok değil maalesef klib yabancı bulan olamıcak galiba neyse

• kardeşim ben yatıyorum sen baya popüler olmuşsun sitede sende rica etsem şu klibi bulabilirmisn birde sen sor tabi eğer üşenmiceksen yap bunu hadi iii geceler

• bir müzik paylaşım sitesinde sordum zaten ama bilgiler yetersiz üyeler bulamıyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• Öyle bir anlattın ki benimde izleyesim geldi :) bencede çıkmicak

0|0
    0|0
  • Ben ne bileyim yaaaaaannnndeeeexxx miyim :D Yandexe sor kesin bilir :)

0|0
    0|0
    • yandexin kendine hayrı yok bana nasıl olsun

• Klibi biraz daha anlat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• türkçe miydi parça? (değildir kesin :DD)

0|0
    0|0
  • http://
    www.youtube.
    com/watch? v=_8SPnl3qcso#t=55
    bu mu?

0|0
    0|0
  • Biraz daha anlat klibi.

0|0
    0|0
    • arkadaşım anllattım vallahi aklımda kalnalar bunlar bir arabayla getiriyorlar işte hafif orta yaşlı bir adam söylüyor klibi

Yükleniyor...