Şeytanlı metal müzik dinleyen dinden çıkar mı?

metal müzik dinliyorum da çoğunun sözleri hakkında fikrim yok, slayer, marilyn manson, metallica, black sabbath gibi grupları dinliyorum şimdi bunları dinlesem dinden çıkarmıyım sonuçta şarkılarında belki Allah'ı inkar ediyordur, çoğunun sözlerini bilmeden dinliyorum

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben de severek dinliyorum ama inanmadığın sürece çıkacağını zannetmiyorum açıkçası. Tabii ben de tam bilmiyorum. Belki günahtır ama dinden çıkmak çok ayrı bir konu bence.

0|0
    0|0
  • kardeşim anlamını bilmediğin şeyleri dinlememende fayda var
    Şirk koşuyor olabilir

0|0
    0|0
  • marilyn manson ve black sabbath genelde o yolda mesela god is dead diye şarkısı var veya my god is the sun falan ama ben dinliyorum yani metallica slayer megadeth falan genelde farklı konuları işliyor

0|0
    0|0
  • Yani direk dinden çıkarsın diyemeyiz İslam'da esas olan dil ile ikrar kalp ile tasdik. kalbin ne söylediğine bakar ALLAH:)) Ama ki; Allah'ı öven, zikreden şarkılar varken neden kovulmuş şeytanı anan şarkılar ki.. tabi genede sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • şeytanlı metal müzik diye esprili olsun diye öyle başlık attım şeytanın yolunda gitmeye meraklı filan değilim, metal müziği seviyorum kişiliğim sert ve asi bu yüzden sert müzikleri severim

Erkekler Ne Diyor 4

• CAhil cahil konuşma Allahaşkına :d Ya müzik dinlemekle dinden filan çıkılmaz :)

0|1
    0|0
  • müzik dinlemek günah zaten sen işi ilerletip şeytanlı kedi kesmeliye geçmişsin direk cehennem

0|0
    0|1
  • Mariyln Manson bir şarkısında Allah öldü diyordu zaten. Slayer'ında farkı yok. Ancak diğerlerinde sıkıntı yok yazdıklarının arasında. Dip not: Ben dinliyorum.

0|0
    0|0
  • Öyle birşey olsa gün yüzüne çıkardı.. Üstelik saymış olduğun gruplar ve kişileri bende dinliyorum.. Senin tabirinle 'Şeytanlı meytanlı' değil.. için rahat olsun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...