Beslenme çantasını boynuna asan ilk çocuk kimdi acaba?

Beslenme çantasını boynuna asan ilk çocuk kimdi acaba , hayır niye boynuna asıp nesiller boyu süren bir akıma sebebiyet veriyosun. yemlik mi ulan o. elinde tut. elinde tut yani. sinirlendim. neyse.
Ben cok hastayımmm dualarınızı bekliyorum...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çantasını omzuna alıcakken beslenme çantasın yere bırakıcakmış sonra içinde nimet olduğu aklına gelmiş biraz düşündükten sonra boynuna asmaya karar vermiş çantasına yüklendikten sonra boynunda durmasının daha iyi olurduğuna karar vermiş ve bütün okulun çocukları ona özenip beslenme çantalarını boyunlarına asmaya başlamış ve bu böyle okuldan okula sıçramış :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tanrı seni merhameti ve şefkati ile mükafatlandırsın † amen çocuğun suçu saf olmak annesi kaybolmasın diye boynuna asmış bir rivayete göre fesat komşusu kazayla başlattıkları akım yüzünden idol haline gelmelerini çekememiş ve silgiyi delip oğlununu boynuna asmıştır bu rekabet lise bitene kadar gravatın uçmaması için gömleğin içine sokma ve koltuk altında kitap taşıma şekilleri ile devam etmiştir 2li şimdilerde belediyede memurdurlar boş zamanlarında solitaire oynayıp eski günlerini yad edip gülerler anneleri ise rekabete torunları üzerinden devam etmektedir

0|0
    0|0
  • Ablam o zamanlar cocuklar 30 kilo canta tasiyordu zaten napsin garipler

0|0
    0|0
  • benimki elde tutmalıktı boynuma takmazdım

0|0
    0|0
  • Allah şifa versin...

(neyin var?)

:DDD

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gecmis olsun :)
    Ben beslenme cantami boynuma asmadim ama kokulu silgimi asiyordum boynuma.
    Mis mis kokluyordum surekli :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...