Kız ya da erkek arkadaş seçimlerinizde kültüre ne kadar önem verirsiniz ?

Evet arkadaşlar sorudada görüldüğü aslında bir kaç kelimeyle bu. Biraz daha detayına inmek gerekirse basit bir örnek vererek söze devam ediyim. Ben mesela, Çok güzel ama kültürden bi haber cahil bir kızla çıkmayı tercih eden biri değilim, Sizler bu konuda ne gibi hassasiyetler gösteriyor yada göstermiyorsunuz ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Tabi ki çok önemli..

Kültürel aktivitelerimiz bizi biz yapan unsurlardandır. Sevdigim insanda da olmasını isterim. Bu özelliklerin uyumlu olması gerekir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle önemli...Kültür eğitim açık görüşlülük benim için yakışıklılıktan daha çok 1. plandadır...

0|1
    0|0
  • dış görünüş de 2.planda değil ama kültürsüz daha doğrusu bana uyum sağlamayacak bir erkeği tercih etmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence bu çok önemlı sırf güzel diye bi kızla çıkamam.en azından biraz kafa yapısı uymalı ,nerede ne yapmasını az çok bilen ,hayatı kendı çapında yaşamış biraz hayatı öğrenmiş neyin n e olduğunu bilen birisi daha ağır basar bende, arada çok fark varsa zaten ne kdr güzel veya yakışıklı olsun 2 tarafta sıkılır boğulur ve yürümez.Birbirini tamamlıyor - dediğimiz olay varya işte kültür burada ortaya çıkıyor bence

0|0
    0|0
  • ilişkilerde denge önemlidir oda denklikle oluyor. eşler sevgililer eğitim ve kültür açısından denk olmalı bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...