Bölgemiz Ege hakkında ne biliyorsunuz?

insanları tabiatı geçim kaynakları şehirleri aklınıza gelebilecek tüm konularda yazabilirsiniz

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Geçim kaynağı genellikle tarım hayvancılık ve turizmdir. İnsanları sıcakkanlıdır (izmirliler hariç) dünyada sadece 2 yerde bulunan bitkilerden biri olan sığla ağacı egenin muğla iline bağlı Köyceğiz ilçesinde bulunur.

1|0
    0|0
    • maalesef İzmirlilere hiç bir şey beğendiremiyoruz yemek konaklama çok ta benciller sana asla acımazlar ben turizmciyim bu arada çeşmede giderler Migros gibi yerlerden alışveriş yaparlar bide bizim tarlada yetiştirdiklerimizi beğenmezler hemen şikayet de ederler seni bld ye ye zabıta ya biz geçinmek için uğraşırken bunların yazlığı etrafı sadece bunlara özel olsun hatta çeşme bunlara özel olsun isterler çok pahalı diye şikayet ederler yazlıkları trilyon etsin isterler bunları kapıyı bırak yollarda karşılayalım isterler 1 ekmek ve 1 gazete eve servis isterler sana verdikleri parayı zehir ederler böyledir İzmirliler ama tabi hepsi değil çeşmede yazlığı olanlar ya da bizde kalanlar ya da hepsi bana dek geldi arkadaşım teşekkürler içimi döktürdün

• Bakmamak lazım onlara. Zıkkım yesinler

• Tarım hayvancılık mı sanayisi de gelişmiştir Ege'nin bkz: manisa

Kızlar Ne Diyor 6

• İklimi olsun doğası olsun denizi olsun en sevdiğim bölge ya.Baba tarafından İzmirlilik var o yüzden İzmir'in yeri başka :)

0|0
    0|0
  • Ege her yönü ile güzel dir.

0|0
    0|0
  • Onlar Ege'yi gezer tozar, ben Ege'yi yaşarım. Egeyi yaşayın arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • Valla ben ege diyince aklıma direk kütahya geliyor.bir Trakyalı olarak o ile sempatim var.:)

0|0
    0|0
  • Bir egeli olarak söylüyorum çok tatlıyız bölgece :)

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin en güzel şehirlerinin olduğu bölgedir. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• En güzel yöremizdir.Türkiye'nin en samimi sıcak insanları o bölgedendir.Turizm için elverişli bir konuma sahiptir.İzmir'in güzeldir kızları, Muğla'nın tatil yerleri ve insanları çok sempatiktir.Kütahya ve Aydın zeybek yani efeler yöresi oynarlar.Uşak ilimizdeki insanlarında gözleri çekik olur kardeşim...Ege'yi çok seviyorum :)

0|0
    0|0
  • valla aydın diyince incir zeytin pamul denizli diyince tekstil horoz pamukkale muğla diyince turizim İzmir diyince koyun peyniri herkes kız der ama başka güzellikleride var şimdilik aklıma bunlar geldi

0|0
    0|0
  • her yer aynı kı tek farklı olan şiveler

0|0
    0|0
Yükleniyor...