Sizce bu şarkının geleceği olabilecek mi ne diyorsunuz?

Arkadaşlarımdan biri müzik yarışmasına kendi bestesiyle katıldı fikrinizi almak istiyoruz sizce parçanın bir geleceği var mı?
www.mynet.com/.../

• Geleceği Var
    100% (2)25% (1)50% (3)Oy Ver
  • Geleceği Yok
    0% (0)75% (3)50% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Boş yere, 19 saniye Vodafone reklamı seyrederek harcadığım zamanı es geçtim..

1- Resimdeki dayı Posta gazetesi şairleri gibi neden orada sabit?
    2- Şarkının ambiansı neden hamamda keselenirken söylenmiş gibi.
    3- Bu ses, bu nur yüzlü dayıdan mı çıkıyor?
    4- Eğer şarkıyı bu dayı söylüyorsa, neden Nişantaşı tikkyleri gibi bir aksanla, zoraki duygusal söylüyor?

Genel olarak şarkı, bir çok Demet Akalın ve Serdar Ortaç şarkısına taş çıkartacak potansiyelde. Fakat, ambians Haluk Levent'e kaydığı için bazen itici geliyor. Sözler estetikten uzak ve arabeskten kapti.

Müzikal kalite, amatör bir şarkıya göre gayet iyi ve yeterli.
    Biraz daha makyajlanırsa, belki tutabilir..

Ayrıca, şunu kapattırdın bana en güzel yerinde: http://www.youtube.com/watch?v=ycekLtDDGnc

6 / 10

1|0
    0|0
    • evet ses dayına ait :) maddi imkansızlıklar nedeniyle bu kadar yapabildi. daha iyisi için tabi ki biraz daha gayret gerekli ben de bu düşüncedeyim. fikirleriniz için teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok beğendiim!

1|0
    0|0
  • ii ii beğendim

1|0
    0|0
    • en azından dinleme nezaketini göstererek cevap verdiğiniz için teşekkürler. yayınlar yayınlamaz daha saniyesinde olmaz diye cevap geldi iki tane şarkı zaten 4 dakika :) hadi 1 dakkasını dinlese neyse

• ö. değil cınım ^_^

• Geleceği Yok

0|0
    0|0
  • Cıkss gideri yok maaleseff..

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...