Diyarbakır'da yapılan lunapark hakkında ne düşünüyorsunuz?

Diyarbakır'da lunapark yapılıyor. Hayırlısıyla hazirana yetişecek. Türkiyenin sayılı eğlence merkezlerinden olacakmış. Siz gelir misiniz buraya sırf eğlenmek için. 5000 işçi ve 20 trilyon para gitmiş. Oranın mimarıda kuzenimin amcası. Hakan Özer :D

Güncellemeler:
Arkadaşlar terörle ne alakası var. Devlet mi yapıyor sanki. Özel mülkiyet. Devlet belediye yapmıyor.. Hemen celallenmeyin, bu kadar ön yargılı olmayın..

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• hep kan mı dökülecek. yeter artık. milletin birazda yüzü gülsün.kimseler ölmesin. kimsenin anası ağlamasın artık. çok isabetli olmuş diyarbakıra lünapark yapmak.

1|2
    0|0
    • Ben D.Bakır'da yaşıyorum ve kan döküldüğü de yok..Bu önyargılar insanı bitirir varya...

Kızlar Ne Diyor 4

• Öhöm öhöm Hakan amcanın da reklamını yaptın arada :D

Çok uzak komşu şehir olsaydı gelebilirdim.

0|3
    0|0
  • umarım davetiye çıkarttıkları şeylerin önünü kesmek adına yeterli hatta yeteceğinden fazla güvenlik önlemi alırlarda hiçkimsenin eğlence burnundan gelmez

bu gün çok kötümserim aklıma hep en kötüsü geliyo

0|1
    0|2
    • Sence yeterli mi :D link

• bu konuyu uzatmıyorum uzatırsam eğlenceden başka bir boyuta geçecek gerek yok şimdi. güzel bir proje eyvallah doğuya da yatırımsal anlamda bişeyler yapıldığını görmek güzel hayırlı olsun

• Merak etme kürtler saldırmaz oraya. Sen hiç merak etme. Saol bu arada.

• Bismil'e gelcem ben :/

0|2
    1|3
  • sonra devlet bize bahmiii demeyin.sevindim

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 10

• hacı terör olayı olursa kötü olur çocukları öldürmek zaten pkk nın en iyi becerdiği şey onların eline fırsat geçmiş olur ama inşallah öyle şey olmaz ama bence öyle pkk nın kalesi olan diyarbakıra neylerine güvenipte yapıyolar anlamadım

0|0
    1|2
  • Adamım pravakasyon yapma, hakan amcayıda tanıttın bize yürü kim tutar seni ünlüsün sen.

0|1
    1|0
  • bence harika olur

0|1
    0|0
  • Lunapark çok süper oldu..Birçoğu tamamlandı ancak hala da yeni lunapark araçları için büyük bir alan daha hazırlanıyor.Bu arada D.Bakır'da yaşadığım için gittim oraya... :D

0|0
    0|0
  • Geliriz ama ulaşım sorun olur :D

0|1
    0|0
  • Bostancı taksim kadıköy yanımdayken ne yapayım diyarbakırdaki lunaparkı :)

1|1
    2|1
  • Çok seksi.

0|1
    2|0
  • oraya gideceğime disneyland'e giderim

1|1
    2|4
  • 1 mayısta teröristler roket atıp göstericiler molotoflarla yakarlar orayı boşuna devletin parası gitmiş olur. Fuzuli masraf...

0|0
    0|1
  • bırak sosyal mesaj vermeyi.. yatırım dediğin OVİT tüneli gibi olmalı... lunapark karın doyurmaz...

0|1
    0|1
Yükleniyor...